.Foto: Teet Malsroos
Toimetas Triinu Laan 10. november 2020 12:17
Rahvusooper Estonia endine direktor, töötajate seksuaalses ahistamiseses süüdistatud Aivar Mäe on leidnud uue tööalase väljakutse Viimsi vallas, kus ta septembri keskpaigast saadik tegutseb Viimsi Halduse projektijuhina ning nõustab kohaliku uue kultuurikeskuse rajamist.

Vald alustas Mäega koostööd Viimsi uue kultuurikeskuse Artium rajamiseks juba möödunud aasta sügisel, kui keskus oli veel projekteerimisfaasis. Vallavalitsus toonase vallavanema Laine Randjärve ettepanekul sõlmis Mäega viiekuulise lepingu,  mis töötasuks nägi ette 1250 eurot kuus. Mäe ülesanne oli konsultandina anda ehitusprojekti koostajatele eksperthinnanguid ning teha ettepanekuid kontserdisaalide kavandamisel, kirjutab ERR.

"Jätkame Aivar Mäega koostööd ning tänavu septembri keskpaigast on ta kaasatud Artiumi rajamisse Viimsi Halduse projektijuhina, kus tema ülesandeks on olla oma ekspertteadmistega abiks keskuse ehitamisel ja sisustamisel," ütles Viimsi valla avalike suhete juht Martin Jaško, lisades, et Mäe töötasu on 2200 eurot kuus.