Eesti uudised

Lugudeseerias „Hääled kuuldavaks“ jagavad oma mõtteid ja tundeid LGBT+ kogukonda kuulujad. Enamik neist ei julge rääkida oma nime all, kuna kardavad sõimu ja/või probleeme isiklikes suhetes.

HÄÄLED KUULDAVAKS | Biseksuaalne neiu: ma ei tunne end Eestis turvaliselt. Olen mõelnud välismaale kolida

Johanna-Kadri Kuusk, 10. november 2020 14:31

5 KOMMENTAARI

m
17. november 2020 18:51
Mine, palun mine, ongi õhk puhtam!
v
Valdis/ 15. november 2020 22:20
Jumala eest, suur maailm valla. Kui ikka ei sobi ühes kohas, siis tuld. Rootsis näiteks hea moslemite vahel ringi joosta.
p
pekka jukka / 15. november 2020 01:49
u
Urmas/ 11. november 2020 06:20
"Ma arvan, et me ei ole piisavalt sõna saanud. Meeleavaldustel on osad saanud end väljendada, aga paljud ei taha end avalikult näidata, sest see võib kaasa tuua tagajärgi eraelus, tuttavad võivad hakata teistmoodi suhtuma." Te olete rohkem sõna saanud kui vaja. Mille kuradi pärast on teil vaja meeleavaldusi? Mille vastu te protestite? Kui osad end avalikult näidata ei taha ja kardavate tuttavate suhtumist, siis kuulge omasooiharad ja saage aru, et heterod ei ole valinud ega saa teile valida tuttavaid, teistmoodi suhtuvad tuttavad olete endale ikka ise valinud.
u
Urmas/ 11. november 2020 06:14
"„Inimesed pole vihased mitte sellepärast, kes kellega käib, vaid neil on muud mured nagu majanduslik olukord; tunne, et neid ei märgata; või mõni muu ilmajäämine." Ja heterod peavad omasooiharate majanduslikke muresid lahendama? Muide kui kodualevist on asja Tallinnasse, siis seal ka mulle üleühe tere ei ütle ehk mind ei märgata. Millest muust on omasooiharad ilma jäänud? Konkreetselt paluks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee