Eesti uudised

Lugudeseerias „Hääled kuuldavaks“ jagavad oma mõtteid ja tundeid LGBT+ kogukonda kuulujad. Enamik neist ei julge rääkida oma nime all, kuna kardavad sõimu ja/või probleeme isiklikes suhetes.

HÄÄLED KUULDAVAKS | Geimees: mõttetu on vaielda homofoobiga, kes peab mind hälvikuks

Johanna-Kadri Kuusk, 9. november 2020 16:26

7 KOMMENTAARI

h
hiiuvana/ 12. november 2020 09:59
s
Sõna on vaba/ 11. november 2020 12:55
Hull ka ei saa aru, et ta haige on.
m
ma/ 10. november 2020 10:38
Ei saa aru,miks peavad ,,haiged,, inimesed ennast ikka meedias-teles reklaamima? Elage omaette oma elu ja kõik!
k
Koller/ 10. november 2020 07:08
/Foobia ehk haiguslik kartus on ärevustunne, mis tekib mingi kindla nähtuse või elusolendi ees, mida tajutakse tegelikust ohtlikumana./ Kuidagi väga kergesti ristitakse inimesi homofoobideks. Enamus juhtudel ei ole korrektne seda väljendit kasutada, sest homosksuaalset akti ebanormaalseks pidavad inimesed enamasti ikkagi ei koge haiguslikku ärevust homode läheduses.
h
Homofoob/ 9. november 2020 22:18
Mõttetu on vaielda geimehega, kes peab mind hälvikuks.
j
Juss/ 9. november 2020 22:13
Tunnen ka ise päris mitut het.ero.fo.o.bi, ja väga hästi. Mõnda suisa lapsepõlvest. Olge kes te olete, aga ärge nõudke, et h.et.er.od on kohustatud teid mõistma ja toetama. Teie ainuke prob.le.em seisneb teie kii.mal.isu.ses, vaimsel tasandil kõrgema intellektuaalsusega pole siin küll mitte mingisugust pistmist. Kahjuks on seegi teada millisel arvamusel olete he.tero.de.st. See variserlik kaastunde ja sallivuse kerjamine on väga silmakirjalik. Palun lõpetaga ükskord see hä.dap.ätak.ate jama! Te ei pea lahtistest ustest sisse murdma. Tegelikult on uksed teie jaoks kogu aeg avatud olnud!

t
Tädi Maali/ 9. november 2020 17:54
LGTB inimesed olid ka USA-s Bideni presidendiks saamiseks ülimalt rõõmsad, lausa trügisid oma värviliste lippude ja poolalasti riietuses TV-s pildile!Nii, et kunagisel NSV Liidul oli ikkagi õigus - kõik paha tuleb läänest, aga eriti USA-st! Tõmbame siin ka valitsusest EKRE välja ja pidu tuleb ka meie tänavale!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee