Eesti uudised

Lugudeseerias „Hääled kuuldavaks“ jagavad oma mõtteid ja tundeid LGBT+ kogukonda kuulujad. Enamik neist ei julge rääkida oma nime all, kuna kardavad sõimu ja/või probleeme isiklikes suhetes. 

HÄÄLED KUULDAVAKS | Biseksuaalne nooruk imestab: miks inimesed meid kardavad? Mõni pole homoga kunagi kohtunudki!

Johanna-Kadri Kuusk, 6. november 2020 15:02

8 KOMMENTAARI

m
Murakas / 7. november 2020 20:19
MIks peaks kartma? Samas ei tunne nende vastu poolehoidu ega soovi neid toetada. See õigus on igal heterol. Homodele võib paista, et heterod ei salli homosid, sellele on lihtne seletus - kogu homo temaatika on liiga pealesurutud, agressiivne propaganda ja meenub vägisi nõukaaegne propaganda nõukogude inimese väärtustest.
t
trisekusaalne mees/ 7. november 2020 11:10
saame kokku, biseksuaalne neiu?
l
LGBT koondab ühisnimetajana hulga tegelasi/ 6. november 2020 21:38
ok, lesbid ja geid. Las nad olla, kui on tõeline armastus. B tähe alla mahub juba palju kiimakotte, kes tahavad kõike proovida. T tähega tähistatakse transseksuaale. Kas nemad ka peavad saama õiguse abielluda ja lapsendada. Kontsakingades värvitud mehed???
u
Urmas jätkab/ 6. november 2020 19:29
Kas te, omasooiharad, aru ei saa, et nende mõtetute nõudmistega te teete ennast veelgi enam vastuvõetamatuteks? Jah, ka minul on olnud omasooiharatest paar tuttavat. Üks neist on küll surnud ja kui teine tänaval vastu tuleb, pole mul probleemi anda talle terekätt, sest tean teda inimesena juba eelmisest sajandist. Mitte Helmed ei roni teie vooditesse, vaid teie ronite oma propagandaga meie(heterode) magamistuppa!
u
Urmas/ 6. november 2020 19:21
„Näiteks härrad Helmed, kes võtavad ikka sõna asjadest, mis toimub teiste inimeste kodudes. Miks see neid nii häirib? Mis neil mõttes on?“ No kuulge, 23-aastane Lee, mina ei käi koos oma naissoost elukaaslasega bikiinides ja inglitiibadega ei vanalinnas, ei Vabaduse väljakul lippudega lehvitamas, et meil on omavaheline klapp. Oleme juba üle 20 aasta koos elanud ega ei ole oma kooselu ametlikult vormistanud. Meil on ühine 13-aastane poeg, mõlemil eelmistest abieludest kaks last ja saame hakkama. Mis teil, omasooiharad, on viga, et ilma "perbüroo" paberita hakkama ei saa? Paberita on sekstõrge?
a
Asff/ 6. november 2020 20:29
k
Kait/ 6. november 2020 19:05
Mitte keegi ei KARDA homosid aga just see artiklis mainitud "informeeritus" on see, mis tavainimesele geid vastikuks või põlastusväärseks teeb! Mina mittegeina EI TAHA teada teie voodielu, ma ei taha, et mulle või minu lapsele teie sättumus ja tõekspidamised kandikul nina alla topitakse ja seejärel puuhaamriga pähe tagudes sunnitakse see õigeks ja ilusaks tunnistama. See pole minu jaoks õige ja ilus, veel vähem on see huvitav lasteaiaealisele! Suur osa ühiskonnast hakkab vastu, kui talle vägisi sunnitakse peale samasooliste paaride kiidulaulu. Elage oma elu aga ärge nühkige sellega tänavaid.
p
paul/ 6. november 2020 17:54
Homod on nii pealetükkivad mu meelest...eriti rannas..seepärast nad ongi vastikud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee