Eesti uudised

Lugudeseerias „Hääled kuuldavaks“ jagavad oma mõtteid ja tundeid LGBT+ kogukonda kuulujad. Enamik neist ei julge rääkida oma nime all, kuna kardavad sõimu ja/või probleeme isiklikes suhetes. 

HÄÄLED KUULDAVAKS | Homoseksuaalne nooruk: meid on palju rohkem, kui arvate! Enamikku te lihtsalt ei tunne ära

Johanna-Kadri Kuusk, 5. november 2020 16:15

12 KOMMENTAARI

a
6. november 2020 08:00
Ajast aega on inimeste jaoks oluline olnud soojätkmisvõime. Olla sigimatu, aher on julm saatus. Tehakse katsklaasilapsi jne. Geid on peast sigimatud ega vii elu edasi. Jah, nad võivad lapsed hankida (surrogaatema, lapsendamine) ja pakkuda põnnile hooliva kodu, aga... ei kujuta ettegi, mida tunneb väike tüdruk, kel on kaks issit, aga pole emmet. Teistel ju on.
t
Teil on kitsad ja iganenud arusaamad/ 6. november 2020 08:58
Maa on mitmekordselt ülerahvastatud ja üha hullemaks läheb. Hea küll, uimasel eestlase perel on vaevalt 2 last aga näiteks Mosambiigis on 15! Kas läheksite rahvastikuga valitsevatesse arengumaadesse promoma sigimist?
h
Haritud kodanike soojätkamist ja eelistusi mõjutab ühiskond / 6. november 2020 09:16
Ebakindlus, üksikute edukate kultus ja siseriiklik rahapuudus mõjuvad iibele pärsivalt. Nende asjaolude poolt tekitatud depressioon suunabki inimesi olema üksik või homo.
n
Nukker on mõelda nende ema ja isa peale./ 6. november 2020 07:56
h
hiiuvana/ 6. november 2020 07:09
p
Pepulõhnastaja/ 6. november 2020 00:27
Lõhna järgi on eristatavad, sest pepud on lõhnastatud.
t
Trik/ 6. november 2020 00:08
Minul on kaasasündinud homofoobia!!! No murra palju tahad mind ma ei hakka teisiti mõtlema. Varsti teen filmi kus võitlen homode vastu kuna ma olen nii sündinud. Homod pilkavad mind homofoobiks ja etvs töödates tajun töökiusu. ma sündisin niii!!! Küll ma mõne arsti leian, kes kinnitab minu diagnoosi ja hakkate kõik arvestama minuga kui homofoobiga
l
Lalaland/ 5. november 2020 20:41
Me protestime ka ju homode vastu, kõik õige,ma otsustan ise mida pean normaalseks mitte mingi homo tuleb suruma et homo on olla normaalne.. teie surute enda normaalsust meie heterod enda normaalsust surnud ring.

j
Juss/ 5. november 2020 18:08
Mina identifitseerin ennast heterona, ja minu andmetel on lgbt+++ tüüpe märksa vähem kui lgbt++++++ thingsid väidavad. Kui aga lgbt++++ läbivad meelsami omasugustega, siis tõepoolest tekib neile ekslik kuvand, et maailas on lgbt++++'sid rohkem kui heterosid. Analoogne ekslik kuvand tekib ka kaladel pisikeses külatiigis, kus kalade meelest on tiigis kalu rohkem kui inimesi. Seda näiteks pelgalt keskkonnast tulenevalt ;-)
m
Marten/ 5. november 2020 17:50
ei tahagi tunda teid ära keegi kedagi ei huvita ka
l
Leebel häälel küsin..../ 5. november 2020 17:10
Mis siis muutub nende tähestikuseksijate jaoks, kui nad abieluõiguse saavad? Peale selle, et nad heterode abielu saavad võidurõõmsalt ära rüvetada? Mis õigused nad juurde saavad, millest nad seni ilma on olnud?
ü
Ühega läks hiljuti arutluseks/ 5. november 2020 19:18
Vist mingi EKRE kommuun oli, igaljuhul üks hakaks seal ulguma, et neil on vähem õigusi. No ei ole ju vähem. Lõpuks ta siis kirjutas, et neil ei ole õigust lapsendada, see tundubki olevat nende suurim häda. See, et mõned saavat lapsi osta ei laienevat neile kõigile kuna võimalusi pole. Ja minu küss nüüd oleks, et kas heteroperes on lapsesaamine kuidagi erinev? Kui sul ikka rahalisi vahendeid pole siis last pole heteroperel mõtet saada sest riik pigem kisub lapse käest ära kui võimalused vanematel napid. Miks p3d3d peaks kuidagi erikohtlemise saama?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee