Eesti uudised

RATASES PETTUNUD! Koroonaskeptikust keskerakondlane loob omapäi vastupanuliikumist (3)

Viljar Voog, 3. november 2020 11:06
REISISELL: Tanel Gabtšenko jõudis kevadel Jamaicalt tagasi enne reisipiirangute kehtestamist. Nüüd kardab ta, et ilma koroonavaktsiinita teda enam reisile ei lubatagi.Foto: Erakogu
„Mis tähendab vastupanuliikumine? Kui meie riigijuhtimissüsteem liigub ühes suunas, siis see ei tähenda, et mina peaksin liikuma samas suunas. Kindlasti on seal palju asju, millega mina ei ole nõus,“ ütleb Tanel Gabtšenko, kes otsib sotsiaalmeedias vaktsiinivastaste grupis kamraade. „Õiglus tuleb seada taas jalgadele ning peame targalt ning tasakaalukalt tagasi võitma meie õiguse ja vabaduse. Tulevik on meie endi kätes,“ kõlab tema üleskutse.

Gabtšenko kuulub Keskerakonna ridadesse, aga sai kunagi enda sõnul parteist sõnumi, et on liialt pehmo. „Mulle tehti hoiatus. Ma nimesid ei hakka nimetama, aga mulle öeldi, et kui ma tahan tulevikus pidada mingit positsiooni, siis pean alluma süsteemi reeglitele,“ sõnas ta. Praegu on mees pettunud nii peaminister Jüri Ratase, sotsiaalminister Tanel Kiige, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti kui mitmete teiste juhtivate poliitikute tegudes.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee