Eesti uudised

SUUR KOROONAKAART | Viirusepõrgu asub Euroopas, aga karjaimmuunsus on seitsme maa ja mere taga (1)

Priit Pärnapuu, 2. november 2020 17:41
Üksikutes riikides ulatub ametliku statistika kohaselt koroonaviirusega nakatunute hulk üle 1% kõigist elanikest. Pildil on need riigid tähistatud musta värviga. Kõige enam, 6%, on koroonaviirusega kokku puutunuid Andorras. Eestis on alates koroonakriisi algusest statistikast läbi käinud 0,4% elanikest.Foto: Priit Pärnapuu
Koroonaviirusega nakatumine teeb maailmas üha uusi rekordeid, kuid jätkuvalt on haiguse läbi põdenud tühine osa elanikkonnast. Karjaimmuunsuse tekkele on kõige lähemale jõudnud Andorra, kuid sealgi on koroonastatistikast läbi käinud vaid 6% elanikest. Vaata arenguid viiruserindel järgnevatelt kaartidelt ja graafikutelt!

Oktoobri keskpaigast alates on koroonakriisi kese taaskord Euroopas. Viimase kahe nädala jooksul on Euroopa riikides tuvastatud pea kolm miljonit nakatunut, neist 2,2 miljonit Euroopa Liidu riikides. Euroopa nakatumised moodustavad koguni 47% kogu maailma omadest. Prantsusmaal on viimase kahe nädalaga tuvastatud pea pool miljonit nakatumisjuhtu. Sellega on riik Ameerika Ühendriikide ja India järel maailmas kolmandal kohal. Kokku on viieteistkümne suurima nakatumisarvuga riikide hulgas koguni kümme Euroopa riiki, teiste seas ka näiteks Poola.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.11.2020
ALANUD ON EPIDEEMILINE LEVIK: lisandus 241 koroonapositiivset. Tanel Kiik: liigume kriisi suunas
02.11.2020
Saksamaa käsipallurid saabuvad Eestisse päev enne mängu ja teevad siin koroonatesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee