Poliitika

Sotsiaaldemokraadid otsustasid toetada samast soost inimeste õigust abielluda (5)

LISA KOMMENTAAR

Samasooline 15. jaanuar 2021 14:03
Ma olen samuti samasooline ,aga see abielu teema ja samasooliste poolt lapsi lapsendada on minu jaoks täpselt samamoodi ebanormaalne. Kallid samasoolised lõpetage see jantt ära ja ärge tehke meie liiki oma jonnimistega häbi. Elage koos,olge koos aga ärge nõutke midagi mis ei kuulu meie liiki. Abielu on siiski mehe ja naise vaheline asi mitte mile . Mul on piinlik selle abielu ja lapsendamise teemal. Meil ei ole õigust nõuda abielu jne. Elame oma elu ja ärme riku laste psüühikat tulevikus sellega ,et teie jonn tahab abielluda ja lapsi lapsendada. Mõelge veidi sellele.
Omasooline 15. jaanuar 2021 14:17
Jätke lapsed rahule. Nemad ei pea kannatama selle drauma all. Nende psüühika ei pea taluma tulevikus koolikiusamise all. Te olete nii isekad ,et mõtlete ainult enda eaolule ,et tunneksite,et ka teid võetakse ühiskonda vastu. Sorry,kuid sellega teete te endale hoopis karuteene ja teist aaavad rahva seas vihatumad inimesed. Te viite oma lollustega omasoolised hukka mitte ei lase neil ühiskonda sulanduda. See ,et abielu ja lapsendamist nõuate ei tee teie ega minu mainet heaks vaid näitab just vastupidist seisundit. Ma nii loodan ,et see jama saab läbi ja meil ei lasta abielluda ega lapsendada:)
xx 1. november 2020 23:21
Varem tähendasid sotsid punaseid, nüüd lillasid.
valija 1. november 2020 19:57
Mind ei huvita sotsid aga nats kahju sotsidest,Indrek oma teatud kambaga tõmbab nende maine nii alla,et valimistel jäävad sotsid nulli!
ma 1. november 2020 19:13
No milleks tõmmatakse omale sitta kaela!