Sisuturundus

USKUMATU VEDAMINE: õnnelik eestimaalane võitis Coolbeti spordiennustuses ligi 100 000 eurot! 

Coolbet, 30. oktoober 2020 12:43
Foto: Envato Elements
27. oktoober jääb ühele Eesti kliendile elu lõpuni meelde, sest tema 12mänguline komboennustus 0.90 € panuse ja 108 998 koefiga tõi talle 98 099 € suuruse Coolbeti spordiennustuse rekordvõidu!

Õnnelik panustaja lisas enda piletile kuus Meistrite Liiga mängu, kolm mängu Inglismaa Championshipist ja kolm mängu Inglismaa Esiliigast. Kõik panused olid tehtud mängu lõpptulemusele (1X2 turule), kuid koefi ajas eriti kõrgeks neli julget ennustust viikidele.

Muidugi on vaja sellise megapanusega ka omajagu õnne ja sel õhtul olid spordijumalad tema poolt. Näiteks ennustas klient Borussia Mönchengladbach - Real Madrid mängus viiki, kuid 86. minutil oli Real Madrid veel 2-0 kaotusseisus. 87. minutil suutis aga Real ühe tagasi lüüa ja 93. minutil lõi Casemiro 98 099 € väärt viigivärava. Samuti lõi otsustava viigivärava Norwich alles 87. minutil ja Ipswich Town 1-0 võiduvärava 86. minutil.

Kuid see pole veel kõik!

Coolbeti unikaalse Mängijate Panused funktsiooniga otsustas piletit kopeerida ka üks Norra klient ja teha 0.50 € panuse. Tulemuseks kena 50 000 € päevapalk. Ilmselt peale seda piletit leidis norrakas endale järsku Eestist uue parima sõbra.

Mängijate panused funktsiooni näol on tegemist Coolbeti innovaatilise tootega, mis annab võimaluse reaalajas näha, millele panustavad teised Coolbeti kliendid üle terve maailma. Panuseid saab endale kopeerida kõigest ühe klõpsuga, olgu selleks siis üksikpanus või 20mänguline kombopanus. Täpsemalt saad lugeda Mängijate Panused funktsiooni kohta, meie “Unikaalsed Funktsioonid” blogipostituses.

Võtsime õnneliku Eesti võitjaga ühendust, õnnitlesime teda imelise võidu puhul ja esitasime mõned küsimused.

Mis oli esmane emotsioon peale võitu?

Esmane emotsioon oli meeliülendav ja vägev.

Kuidas valisid mängud oma piletil välja? Kas analüüsisid põhjalikult või panid rohkem sisetunde järgi?

Kombos sisalduvad mängud valisin põhjaliku eeltöö järel. Kui lahata neid mänge üksikult, siis olid kõik loogilised tulemused, kuid loomulikult juhuste kokkulangemise tulemusena läksid need ka ridamisi nii nagu arvasin, mõni dramaatilisema lõpplahendusega kui teine.

Kas hoidsid mängude tulemustel kogu aeg silma peal? Või vaatasid tulemusi alles pärast lõpuvilet?

Meistrite Liiga tulemusi jälgisin kogu aeg, kuid inglise Football League'i seise vaatasin peale lõpuvilet.

Kas vaatasid mõnda mängu ka otsepildis? Real Madrid näiteks oli 86 minutil veel 2-0 taga.

Just nimelt Borussia Mönchengladbach-Real Madrid mängu otsepildi vahendusel jälgisingi, peale 2-2 väravat ei olnud mul aimugi selle konkreetse kombo täide minekust. Küll aga ühes teises kombos sisaldus mul ka selle mängu täpne 2-2 skoor.

Lõpetuseks meile meeldib alati võitjatelt küsida: miks sulle meeldib Coolbetis mängida? Kas on midagi, mida saaksime veel paremini teha?

Coolbetiga liitusin peale seda, kui tekkis otsene seos kohaliku Eesti jalgpalliga, Premium Liiga ja fantasy mängu näitel. Mida muuta ja paremaks teha, seda esmalt ei oskagi kiiruga öelda.

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov kommenteeris võitu järgnevalt: „Näeme oma töös igapäevaselt igasuguseid ulmelisi panuseid, kuid selline kokkusattumuste jada üllatas isegi meie kõige kogenumaid spordianalüütikuid. Ühtlasi on tegemist ka suurima summaga, mis Coolbeti kihlveokontoris ühe panusega kunagi võidetud on. Palju õnne võitjatele! Usun, et see päev jääb neile eluks ajaks meelde.”

------

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv vahend finantsprobleemide lahendamiseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee