Eesti uudised

"On suur vahe, kas kellegi kohta ütleb midagi tunnustavat ülikooli rektor või naabrimees."

Meediauurija: ERRil on usaldusväärsus, mida EKRE kanalitel pole

Priit Pärnapuu, 30. oktoober 2020 12:56

15 KOMMENTAARI

o
OLI usaldusväärsus/ 30. oktoober 2020 23:01
Lihtsalt vana hea usu peale kuulati- vaadati. Aga niipea, kui reformikatel pudrukauss eest ära tõmmati, läks hirmsaks sõjaks. Antud ajahetkeks on igasugune tõsiseltvõetavus kaotatud, rahvas irvitab juba avalikult.
n
Nüüd/ 30. oktoober 2020 18:26
ekre korraldab erakonnasiseselt uuringu ja teatavad, et kogu rahvas toetab ekre meediakanaleid
j
Jaanus/ 30. oktoober 2020 16:55
Ega Poolametsal seal nende Moloki punadeemonkraatlikest liberaalsotsidest komorralstega seal kerge saa olema. Eks näis mis seal hakkab edasi saama.
j
Juhanes/ 30. oktoober 2020 19:18
Mitte midagi ei juhtu. Ei juhtunud siis kui Helme seal oli, ei juhtunud, siis kui Reitelmann oli. See probleem tuleks lahendada Riigikogus. Aga kuna ERR toetab tingimusteta sotse (Sotsiaaldemokraadid, Reform, Eesti 200, Isamaa parempoolsed, Keski LGBT tiib), siis lahendus ongi praegune olukord.
j
Jaanus to Juhanes/ täna, 19:18/ 30. oktoober 2020 20:54
Selles Juhanes on Sul tõesti õigus. Neid ve.ide(r)m.anni taolisi teatraalidest sitt.siaal.deemonkraate on kogu err täis. Iseäranis oli vahva vaadata kuidas lõbugreete punnitas Kõlvartiga, oli teine päris jõuetult pettunud kui ei saanud ühtegi poliitkorrektset vastust. Teine vahva intervjuu oli hommikutv's, tydruk pingutas talle etteantud ettekirjutuste järgi nii kuis jäksas aga proua Helme käest ei õnnestunud tal mitte ühtegi poliitkorrektset vastust saada. Usutluse lõpuks oli kurvameelne saatejuht ja heatujuline proua Helme.
t
30. oktoober 2020 15:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
kui sa ei kardaks tõele näkku vaadata/ 30. oktoober 2020 23:06
siis saaksid sealt teada, mis toimub Prantsusmaa, Rootsi ja Ameerika tänavatel. See, mis toimub, on otsene tõendus sellele, et EKRE-l on õigus. ERR ei julge kajastada neid sündmusi. Heal juhul pisike nupuke kusagil kolmandajärguliste artiklite vahel.
l
lilli/ 30. oktoober 2020 14:11
viimasel ajal vägagi kallutatud, ilmselgelt ju halvustatakse teatud erakonda, kõikjal kus vähegi võimalik, aga imelik küll, mida rohkem seda kriitikat tuleb, seda kindlamalt ma erakonda pooldan, vastasel juhul oleks täitsa suva kes seal valitseb.
t
televaataja/ 30. oktoober 2020 14:30
Jah, kohe kogu aeg halvustatakse erakonda, loodussaadetes, teadussaadetes, lastesaadetes, kultuurisaadetes, filmides, tervishoiusaadetes jne jne (iroonia). Eile vaatasin esimest stuudiot, kus oli parlamendi spiiker, keda koheldi lausa siidkinnastes, aga ikka ei tulnud mingeid pärle. Andke andeks, EKRE ja teie fännid, pole midagi teha, kui teie lugemus on nii väike, et te lihtsalt ei suuda olla vaimukad, luua kujundeid, tsiteerida filosoofilisi sententse - ja selles on probleem. Spiiker halvustas mitmel korral teisi erakondi, aga mitte ühtki säravat mõtet ei väljendanud. Poliitik peab särama!
t
to televaataja/ 30. oktoober 2020 16:47
Mulle meeldiks ka kui mõni meie poliitik "säraks", aga ei sära ju ükski. Kunagi kaheksakümnendate lõpus säras Savisaar, üheksakümnendatel mõnikord Meri. Ka Gräzin on aegajalt sähvatanud, aga see ongi peaaegu kõik. Pigem ongi eesti poliitik olnud üsna tuim ja tumm kuju ja seda sõltumata lugemusest.
j
Jaanus to. televaataja/ täna, 14:30/ 30. oktoober 2020 16:50
Just, kõik on õige, ja nagu Caligastiagi ütles, et pärleid polegi mõtet s..de ette loopida.
m
Mis usaldusväärsus/ 30. oktoober 2020 13:44
Jäi mulje kui kallutatud või vihkavad olid mõned saatejuhid ekre vastu...nüüd vaatan ainult ilmateadet
j
Juhanes/ 30. oktoober 2020 13:30
See, et ERRil on usaldusväärsus, on väga julge väide. Eriti ebausaldusväärseks ja lausa ohtlikuks pean ERRi välispoliitikat puudutavat osa.
m
meediatarbija/ 30. oktoober 2020 14:21
Millel see arvamus põhineb? Kas teil on oma vaatlejad kusagil või loete välismeediat hoolega/jälgite väliskanaleid. Mina loen Dagens Nyheteri, Svenska Dagbladetit, New York Times'i ja Frankfurter Allgemeine ingliskeelset väljaannet ja nendega langeb ERR küll kokku. Guardian, mis on UK vasakpoolsem väljaanne, erineb ERR-ist oluliselt. Mina väidan, et haritud meediatarbijal ei ole Eestis ERR-ile alternatiivi. ERR on parem kui SVT või YLE, ehkki viimastel on vahendeid palju rohkem. ERR on mitmekülgne, ainult et siinsed kriitikud jahuvad ümber ühe-kahe meelelahutussaate, nägemata muud.
j
Juhanes/ 30. oktoober 2020 15:17
Mulle ei meeldi kui meie liitlassuhteid USAga, Ungariga ja Poolaga lihtsalt lõhutakse. Kas olete näinud mõnda ERRi USA korrespondendi tehtud saadet? Eriti hull oli mu meelest Ungari välisministri solvangutega ülevalamine ETV stuudios. Kas Dagens Nyheter, Svenska Dagbladet, New York Times ja Frankfurter Allgemeine on sama vahkvihased oma liitlaste vastu kui ERR Poola vastu ?
t
tere/ 30. oktoober 2020 16:38
ERR on kallutatud ja see on fakt. Kes ei usu vaadaku trullalaa saateid ja igaõhtust AK-d.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee