Foto: Tiina Kõrtsini
Annika Erg 27. oktoober 2020 18:06
Nädalavahetusel leidis Tallinna kesklinna kortermajas aset kaks kukkumist, millest üks lõppes traagiliselt.

Laupäeva ennelõunal kella 11 ajal said politseinikud väljakutse Narva maanteel asuvasse kortermajja, kus hüppas 41aastane mees kolmanda korruse aknast välja. Mees toimetati kiirabiga haiglasse.

Pühapäeva öösel kella 3.30 ajal sai politsei väljakutse samasse korterelamusse - rõdult kukkus alla 29aastane mees, kes suri sündmuskohal. Kuna mees kukkus raskesti ligipääsetavasse kohta, tegutsesid sündmuskohal ka päästjad, kes aitasid kiirabitöötajad ja politseinikud kõrvalhoone katusele surnukeha juurde.

Esialgsetel andmetel istus mees kõrge korruse rõdu serval, kui tema kaaslased palusid tal korduvalt äärelt ära tulla. Paraku kaotas mees tasakaalu ja kukkus.

„Sõprade sõnul oli rõdult alla kukkunud mees alkoholijoobes ning ei kuulanud sõprade nõu servalt istumast ära tulla. Soovituste kuulda võtmise asemel asus ta hoopis serval veel rohkem kõõluma ning kahjuks kukkus ta alla,“ kommenteeris Kesklinna jaoskonna välijuht Aleksei Veetlev. „Sedapuhku võib öelda, et traagiline õnnetus hüüdis tulles päris valjult ning mõtlematu käitumine katkestas noore inimese elutee.“

„Alkoholijoobes inimese käitumine võib olla ettearvamatu ning seetõttu tasub hoiduda olukordadest, mis võivad lõppeda kurvalt. Paraku ei aidanud siinkohal ka vastutustundlike sõprade tähelepanu juhtimine ohtlikule olukorrale. Avaldame hukkunu lähedastele ja sõpradele kaastunnet,“ sõnas Veetlev.

Kommentaarid  (2)

Kui seisavad järjekorras 27. oktoober 2020 21:09
Kui see ehitis on enesetapjate lemmikkoht, siis tuleks selle alla laotada püüdmisvõrgud nagu näiteks Golden Gate's.
Kaheldav! 27. oktoober 2020 19:18
Olen märganud viimasel 3-4 päeval nooremate narkotarbijate hulgas veidrat käitumismustrit, sotsiaalmeedias tehakse kummalisi postitusi jne. Ma ei oska arvata mis põhjusel aga nagu oleks mingi viirus lahti pääsenud. Ma kohe mitte ei usu, et ühes majas 2 joodikut hüppavad lampi kuhugile alla, ikka ained panevad inimesi uskuma, et neil on lennuvõime. Muidugi politsei ju ei usu sest neil on omad huvid mängus.

SISUTURUNDUS