Krimi

Rõdu serval kõõlunud noor mees ei kuulanud sõprade keelitusi

TRAGÖÖDIA KESKLINNAS: üks mees hüppas aknast alla ja jäi ellu, teine kukkus rõdult ja suri (2)

Annika Erg, 27. oktoober 2020 18:06
Foto: Tiina Kõrtsini
Nädalavahetusel leidis Tallinna kesklinna kortermajas aset kaks kukkumist, millest üks lõppes traagiliselt.

Laupäeva ennelõunal kella 11 ajal said politseinikud väljakutse Narva maanteel asuvasse kortermajja, kus hüppas 41aastane mees kolmanda korruse aknast välja. Mees toimetati kiirabiga haiglasse.

Pühapäeva öösel kella 3.30 ajal sai politsei väljakutse samasse korterelamusse - rõdult kukkus alla 29aastane mees, kes suri sündmuskohal. Kuna mees kukkus raskesti ligipääsetavasse kohta, tegutsesid sündmuskohal ka päästjad, kes aitasid kiirabitöötajad ja politseinikud kõrvalhoone katusele surnukeha juurde.

Esialgsetel andmetel istus mees kõrge korruse rõdu serval, kui tema kaaslased palusid tal korduvalt äärelt ära tulla. Paraku kaotas mees tasakaalu ja kukkus.

„Sõprade sõnul oli rõdult alla kukkunud mees alkoholijoobes ning ei kuulanud sõprade nõu servalt istumast ära tulla. Soovituste kuulda võtmise asemel asus ta hoopis serval veel rohkem kõõluma ning kahjuks kukkus ta alla,“ kommenteeris Kesklinna jaoskonna välijuht Aleksei Veetlev. „Sedapuhku võib öelda, et traagiline õnnetus hüüdis tulles päris valjult ning mõtlematu käitumine katkestas noore inimese elutee.“

„Alkoholijoobes inimese käitumine võib olla ettearvamatu ning seetõttu tasub hoiduda olukordadest, mis võivad lõppeda kurvalt. Paraku ei aidanud siinkohal ka vastutustundlike sõprade tähelepanu juhtimine ohtlikule olukorrale. Avaldame hukkunu lähedastele ja sõpradele kaastunnet,“ sõnas Veetlev.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee