Poliitika

Sotside Tallinna piirkonna juht Raimond Kaljulaid: Ei mõista kolleege, kes räägivad võrdsusest ja samal ajal ei toeta petitsiooni.

Miks pole sotside esimees Indrek Saar roheliste abielupetitsioonile alla kirjutanud? (2)

Marvel Riik, 26. oktoober 2020 13:20
Indrek Saare hinnangul tuleks enne perekonnaseaduse kallale minemist tegeleda kooseluseaduse rakendusaktidega, mida pole siiani vastuvõetud.Foto: Kollaaž (Madis Veltman / Ekspress Meedia, Stanislav Moškov)
„Igaühel on võimalik teha otsus vastavalt oma südametunnistusele. Mina pean praegu kõige olulisemaks, et seda referendumit ei toimuks,“ põhjendas sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar, miks ta pole Eestimaa Roheliste perekonnaseaduse petitsioonile alla kirjutanud. Samas tervitab ta roheliste algatust, millega soovitakse sätestada abielu mehe ja naise asemel kahe täiskasvanud inimese vahelise liiduna.

Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi ütles sotsiaalmeedias, et roheliste petitsioon muuta samast soost inimesi diskrimineerivat perekonnaseadust on ränk viga, kuna avab täiesti uue tahu senises abieludebatis. Olete selle väitega nõus?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.10.2020
Oravates ja sotsides pettunud roheliste juht Züleyxa Izmailova: piinlik, opositsioonijuhid eelistavad abieluküsimuses reitinguid, mitte väärtusi
25.10.2020
Juba üle 20 000 eestlase nõuab samasoolistele paaridele abieluõigust
09.10.2020
Erakond Eestimaa Rohelised toetavad abielu kahe täiskasvanu vahel, soost sõltumata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee