Eesti uudised

Urmas Reitelmann lahkub ERR-i nõukogust, aga ei kavatse vabandada „Ringvaate“ saatejuhtide ees: „Ei ole vähematki kavatsust laskuda käpuli.“ (39)

Viljar Voog, Hindrek Pärg, 26. oktoober 2020 11:11
Urmas ReitelmannFoto: Teet Malsroos
EKRE fraktsiooni liige Urmas Reitelmann teatas pärast EKRE fraktsiooni koosolekut, et lahkub ERR-i nõukogust. "Arvan, et koalitsiooni tervise huvides on mõistlik end taandada. Ei ole mõtet jätta seda malakat sotsialistidele ja muidu reformitud kommunistidele," ütles Reitelmann. Ta lisas, et ei kavatse "Ringvaate" saatejuhtide ees vabandada. 

Reitelmani sõnul tuli initsiatiiv tagasi astuda tal endal. "Olen juba kaks aastat nõukogus olnud ja näinud rahvusringhäälingu nõukogu soovimatust seadust jälgida ja nõukogu esimehe probleemi küünilist eiramist. Olen seda teemat üle koosoleku tõstatanud, aga mitte kuhugi ei lähe. Rahvusringhäälingu jaoks on ringhäälinguseadus teadmiseks, aga mitte täitmiseks. Seda rikutakse hommikust õhtuni praktiliselt iga päev." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.10.2020
Juhtkiri | Valitsus hakkab pandeemia ajal hoopis abielu peenhäälestama
25.10.2020
EKRE fraktsiooni esimees Siim Pohlak: Reitelmanni sõnad polnud ilusad, aga ERRi eetris domineeris saatetegijate isiklik maailmavaade
25.10.2020
„Olukorrast riigis“: abielureferendumit ei tule, sest hääli ei saada kokku
25.10.2020
„Räägime asjast“: Mart Helme: Kaja Kallas luhtas võimaluse luua uus koalitsioon

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee