Eesti uudised

EKRE fraktsiooni esimees Siim Pohlak: Reitelmanni sõnad polnud ilusad, aga ERRi eetris domineeris saatetegijate isiklik maailmavaade

Marvel Riik, 25. oktoober 2020 15:54

26 KOMMENTAARI

j
ja üks mees hargiga viskas ka sõnnikut maasikapeenrale/ 1. november 2020 12:59
Reitelmann pajatab enda vaadet ja on OK,aga eetris peab siis kõlama ainult reitelmanilaadsed isiklikud vaated maailmale,elu on väga kummaline ning lihtsalt vaikida või siis edastada parteipoliitilisi hüüdlauseid
r
R.Vaba/ 26. oktoober 2020 10:18
AK uudiseid enam ei vaata. Tavaliselt algab see teatega halvast valitsusest, järgneb RE liikme (Kaja Kallase, Jürgen Ligi, Andrus Ansipi) seda kinnitav sõnavõtt, viimasel ajal ka LGBT esindaja sõnavõtt kuidas valitsus neid ei armasta (ei anta raha ja ei lasta tänaval oma hälbeid demonstreerida). Ühesõnaga selge Eesti Reformierakonna ringhääling omas mahlas.
e
ei me ette tea/ 1. november 2020 13:02
AH virtsa kah põllule ning elu ongi kohe lillelõhnaline
t
to Arvaja/ 26. oktoober 2020 09:48
Õieti tegid et neid kutsuti aga siiski loobusid! Oleks kohale ilmunud, oleks taas ainult valitsuse,Ratase,Helme,............................. materdamine toimunud! On mõista antud et ERR on reffide alluvuses!
t
tuleb elada ka nii/ 1. november 2020 13:08
Ennast valitsuseks nimetaval seltskonnal oleks olnud võimalus siis vait olla otse eetris
d
demokraatia eest/ 26. oktoober 2020 09:06
Probleem selles, et meil soovitakse juba võrdset kohtlemist teaduslikele ja pseudoteaduslikele teooriatele - nõutakse, et lamemaalased ja vaktsineerimisvastased saaksid teadusega sama palju eetriaega. Sealt on vaid üks samm natsirežiimi moodi kollaste kuusnurkade välja jagamiseni. Vaja on tervet mõistut, mitte iga hinna eest kõigi seisukohtade esitamist ja rahvahääletust igas küsimuses - on üldteada, et rahvas keskmiselt on üsna rumal ja sellele praegu populistid loodavadki. Need, kes siin väidavad end moraali eest seisvat, on valmis nõrgemast (vähemusest) üle sõitma silma pilgutamata.
j
Juhanes/ 25. oktoober 2020 19:13
ERR ei ole lihtsalt kallutatud vaid täiesti kummuli olev infokanal. Kõige hullemini kummuli on AK, Suud puhtaks, Välisilm, Foorum ja Vabariigi kodanikud. Reikop ja Lõbu on mu meelest üsna tasakaalukad ja normaalsed tegelased. Kahjuks Reitelmanni ärritanud saadet ei näinud.
ü
Üritatakse söögi alla ja söögi peale rahvale "õigeid" hoiakuid sisse süstida aga enne kl. 2, kui rah/ 26. oktoober 2020 09:10
Ega Vikerraadiogi alla jää
m
meedia jälgija/ 26. oktoober 2020 09:16
ERR on Eestis ainus neutraalne ja sisult pädev kanal, kõik muud on "isetegevuslased", kes teevad tsirkust ja lahutavad odaval ja labasel moel meelt. Ei jõua ära imestada, et neile ikka veel jätkub vaatajaid, kuulajaid ja lugejaid. Muide, Vabariigi kodanikke ega Foorumit ei ole kavas umbes 5 aastat, AK on ainus puhas infosaade, kus ei raisata aega saunavõistlustele ja muudele totrustele, millest teiste kanalite uudised kubisevad. Välisilm on ainus saade kogu meedimaastikul, kust saab teada, mis mujal toimub - kõik ei jälgi ju otse välismeediat.
e
elu nagu Valgus Koordis/ 1. november 2020 13:13
paat ongi Eesti hetkel kummuli tüürimeeste rabelemise tõttu rooliratta haaramisel
a
Arvaja/ 25. oktoober 2020 18:20
Teine kord minge saatesse, kui kutse saate, siis ei domineeri teine arvamus. See lõik algas lausega kutsusime Ratast ja Helmet, aga nad ei tulnud. Sõna pakuti, oma asi kui vastu ei võtnud.
j
Juss/ 25. oktoober 2020 18:34
Arga Reikop ei julgenudki saates usutlema tulla kuna teadis suurepäraselt mida Kõlvart temast arvab. Pean tunnistama, et mulle Kõlvart oma varasemate hoiakute ja väljaütlemiste pärast eriti ei meeldi, aga sellel korral olen meeldivalt üllautnud. Päris naljakas oli vaadata kuidas Lõbu edutult püüdis iga kandi pealt Kõlvartit lõbule soovitavas suunas rääkima panna. Vahepeal oli Lõbul suisa lõbu läbi, kuna sisuluiselt ei saanud ta Kõlvartilt ainsatki talle meeleprast vastust.
k
25. oktoober 2020 17:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ebanormaalsus/ 25. oktoober 2020 17:59
Nõnda on ka ennustatud, et moraalsus ja normaalsus muutuvad taunitavaks, ning moraalitus ja ebanormaalsus muudetakse õilistatud normaalsuseks. Edasiviivad vaimsed ja moraalsed väärtused muutuvad pahedeks ja degenereeruva (ehk hääbuva) tsivilisatsiooni ühiskondlikud nähtused on muudetud suisa inimõigusteks.
j
Jaanus/ 25. oktoober 2020 18:24
Selles on teil küll õigus, et ajal mil vaimseid ja moraalseid väärtusi muudetakse palehigis pahedeks ja taunitavateks, siis tõepoolest on tegemist modernse nn "terve mõistusega inimeste maailmavaatega". Ühtlasi selline degenerantlik (ühiskonna mõttes) maailmavaade saab teie meelerahuks peagi ning auga väljateenitult inimõiguste staatuse. Nagu ennustatud on, ... degeneeruva ühiskonna tõekspidamised muudetakse inimõigusteks.

j
Jaanus/ 25. oktoober 2020 17:31
Ma ei saa ikka aru, et kuidas ühte sõna saab meelevaldselt nii mitmel erineval viisil tõlgendada. Näiteks nüüd üleskeerutatud möllu põhimõtete ja loogika järgi võib eestikeelset sõna "tee" samuti kontekstile vaatamata ja meelevaldselt väljarebituna tõlgendada vihakõnena! Näiteks tänapäeval, vastavalt "eesmärkidele ja vajadustele" saab ühte sõna meelevaldselt tõlgendada. Tee (jook), siis itu väidab üleoleval pilgul, et teed mööda ju kõnnitakse, sõidetakse. Tee (midagi), siis de.bii.l irvitab, et teed ikka juuakse. Tee (rada) de.bii.l küsib irvitades, et mida ma pean tegema?
t
To Juss/ 25. oktoober 2020 18:20
Jajaah. Kõik on jälle ekre poliitiku sõnadest valesti aru saanud😁
j
Juss to: To Juss/ täna, 18:20/ 25. oktoober 2020 18:36
r
Ringvaade/ 25. oktoober 2020 17:10
On kajastanud erinevaid teemasid, olenemata nende isiklikest eelistustest. Seekord juhuslikult oli teemaks kavandatav referendum, mis tegelikult huvitab paljusid vaatajaid. Ja jällegi meelsusest hoolimata. Mis mõttes Pohlak näeb siin teemat, mis huvitas isiklikult saatejuhte?! See referendum on segane väga paljudele inimestele. Nõme, et ekre juhtpoliitik järjekordselt üritab pehmendada erakonna ühe roppsuu postitust. Sõna on lendu lastud ja Reitelmann eelnevad postituse annavad aimu, et mitte kogemata. Ta tegelikult ka mõtlebki nii.
j
Juss/ 25. oktoober 2020 17:45
Pesuehtne de...li loogika. Suudad küll eristada ja tuvastad erinevaid sõnu lausetes, aga ei saa lause ega sõnade sisust, mõttest ja kontekstist aru. Näiteks kui öelda, et sajab nagu oavarrest siis itvitate üleolevalt, et oavarrest ei saa ju vihma sadada.
k
kulla Juss,/ 25. oktoober 2020 18:30
ära häma. Plusse oled saanud sa EKRE-meelsuse eest, mitte oma ebaõnnestunud sõnaseade eest. Mida nad seal ringvaates ütlema oleksid pidanud? Kallutama EKRE ja Ratase huve kuidagi rahva huvideks või? Tead, inimestel on küsimused ja nad ootavad vastuseid...sellest ka see saade. Mis nüüd siis maha müüdi? Mind huvitab ka juba teema järjest rohkem, mida head see nägus rõõsa-roosa Martin Rarasele pakkus, et see kõik solvangud-alandused unustas ja tänutäheks tordi saatis tänukaardiga? Mis toimub??? Mida head Martin pakkus?
j
Juss to: kulla Juss,/ täna, 18:30/ 25. oktoober 2020 19:03
Ka teiesuguseid on ühiskonnas vaja. Muidu oleks plaan läbikukkunud. Tegelikult olete nö tulevikumaailma mõttelaadiga kodanikud kes mõne aasta pärast ei saa arugi mis tegelikult on teiega juhtunud. Muide, on kaks moodust ennast tüssata lasta. Esimesel juhul usutakse seda, mis ei ole õigus. Teisel juhul aga keeldutakse tõde tunnistamast
k
kulla Juss/ 25. oktoober 2020 20:57
No ja vastust ei tulnudki, et mida nad siis ütlema oleks pidanud? Lihtsalt häma peale oled mõistagi meister, aga sisu puudub.
j
Juss to: kulla Juss/ täna, 20:57/ 25. oktoober 2020 23:28
Lollile küsimusele ja kommentaarile saabki ainult loll vastus olla. Kosu veel! Õppimisest eneseharimisest pole sul tolku, raiskad lihtsalt oma "kallihinnalist aega".
j
Juss to: kulla Juss/ täna, 20:57/ 25. oktoober 2020 23:31
Kas nüüd oli piisavalt sisutihe vastus?
k
Kulla Juss 23,31/ 26. oktoober 2020 14:46
Täpselt sama sisutihe nagu kõik sinu eelnevad, üldine häma nagu ratta validaator.
t
Tere/ 25. oktoober 2020 16:26
Reitelmannil võetakse sõnaotsast kinni aga samal ajal kiidavad mitmed tuntud inimesed fbs ühe sallivuslase vihakõnet ja soovi ekre liikmed vangi panna.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee