Poliitika

„Räägime asjast“: Mart Helme: Kaja Kallas luhtas võimaluse luua uus koalitsioon

Toimetas Marvel Riik, 25. oktoober 2020 13:37

9 KOMMENTAARI

s
Siinkohal on tal muidugi õigus./ 25. oktoober 2020 22:31
Reform vajaks jõulisemat esimeest. Praegu tõesti kutsuti teda ja meelitati, Kaja jäi häbelikuks, tordi sai kahjuks Martin. Kui reform esimeest ümber ei vali, siis kõik edukad mehed põgenevad sellest erakonnast ja ratase tort läheb Mardide või Martinile.
n
Neutra/ 26. oktoober 2020 10:39
Kaja tundub selles eliidi ja võõrvõimu teenrite reformipundis kõige ausam. Temal pole ka vanade olijate patte!
m
Mul on küsimus/ 25. oktoober 2020 20:15
Kas EKRE maksab oma raadiosaate reklaami eest Postimehele ja Õhtulehele? Kui ma tahaksin teada, mida nad räägivad, siis ma kuulaksin ise seda saadet, tõenäoliselt saaks ka järelkuulata. Miks tehakse nendest selliseid ussitavaid ülevaateid? Kes tahab, see kuulab, mina ei kuula ja ei huvita.
k
Kaja Kallas/ 25. oktoober 2020 17:19
Ei ole läbi kukkunud. Niikaua, kuni Ratas suudab oma koalitsioonikaaslasi veenda, et tema on ainuõige peaminister, ei saa mitte kedagi süüdistada. Isegi kui Keskerakonnas oli inimesi, kes olid valmis moodustama koalitsiooni reformierakonnaga.. Siis Ratase koomiline ja arusaamatu võimuahnus maandab selle tahtmise. Helmed vihkavad ja kardavad karismaatilist Kaja Kallast nii palju, et neile jääbki üle vahkvihas jauramine.
j
Jaanus/ 25. oktoober 2020 19:44
Mina mäletan, et alates viimaste valimiste debattidest pole just Kaja Kallas suutnud oma vahkviha taltsutada. Mäletan neid valimiseelseid debatte. Kaja Kallas valdas küll kõnekunsti, kuid osaliselt ja enesevalitsemisega oli tal samuti probleeme. Ratas muidugi oskas seda ära kasutada ja Kallas jooksis lihtsalt kinni. Karismaatilisusega on nagu iluga. Mõlemad on vaataja silmades. Pahatihti on ilu ja karisma määr seotud joovastuse/joobumuse astmega.
j
Juss/ 25. oktoober 2020 15:31
Marvelile on siis südameasjaks saanud vaid talle arusaadaval tasandil EKRE tegemiste kajastamine. Kuna parag. 12 järgi on kõik seaduse ees võrdsed, ja parag. 45 järgi on meil sõnavabadus siis sel korral vastavalt tellija poolt kinnimakstud soovidele ilmutab marvel tõde just sellises valguses. Huvitav, palju maksaks artiklite kirjutamine kui ma tellin miskit samas vaimus sotside, reformikate ja roheliste liidrite kohta?
t
Tädi Maali/ 25. oktoober 2020 13:56
Olete pettunud, et ei hakatudki Reitelmannist jahuma ja teda hukka mõistma! Andke kohtusse, Ringvaate juhtidena on teatud isikud saanud niigi rahvalikult öeldes kabelimatsu!
e
Ekre juhtidel/ 25. oktoober 2020 18:38
On nagunii identiteedikriis. Ega neil praegu eriti palju sõnavabadust ei ole. Kaja Kallase st niipalju, et ekrega oleks olnud nagunii kööga. Nendega keegi koalitsiooni ei tee. Isamaa ja Keskerakond hoiavad küünte ja hammastega just nimelt sellest kooslusest kinni. Kuna koalitsiooni lagunemisel on mõlemal oht jääda opositsiooni. Kaja Kallas ei saa kahe võimu külge klammerdunud erakonna vastu. Selle koha pealt hoidku helmed suud kinni.
t
Tere/ 25. oktoober 2020 18:58
Kaja kallasele sai seekord saatuslik sama asi mis 4 aastat tagasi rõivasele. Ehk siis ülbus ja rumalus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee