Kommentaar

Avalik kiri peaminister Jüri Ratasele: mida sa teed meie riigiga?

Aili Kala, Eesti LGBT Ühingu huvikaitseekspert ja Eesti riigi patrioot, 23. oktoober 2020 12:51

33 KOMMENTAARI

v
Vana Orav/ 26. oktoober 2020 10:12
Küll Meie valitsemise ajal oleks elu lill olnud ! Imemees Ligi peseks vaikselt raha, Rosimannus jagaks taevamannat,Rõivaspoiss peenhäälestaks natu,koroova poleks julend eestisse tullagid.Nüüd aga asi nii hull,et KaKa võtab Mürgel Higi kaasa ja jooksevad Rootsi !
l
lenx/ 24. oktoober 2020 13:21
ma ei saa mitte muhvigi aru??? kui ma tõmban ennast maani täis ,käin oksese näoga ja sitaste pükstega õhtul linna peal ringi ja karjun ,et tahan keppi siis vähimal juhul antakse mulle kolakat ja hullemal juhul viiakse kainerisse välja magama. Kurat aga kui mingid ullikesed värvituna pool alasti roosade drussaritega linnapeal vikerkaarevärvilis lippe lehvitavad siis nemad on vähemus.mingu persse(sinna nad muidugi ju tegelikult lähevadki või ehk siis osaneist))))))
k
ka patrioot/ 24. oktoober 2020 01:18
Mida patrioot ise teeb meie riigiga? Loob ühendusi jms jama, kasutab vähemusi ära ja ässitab tänavale viha ja vaenu õhutama. Keegi pole vähemusi rünnanud .Eestis on kõigil samad õigused ning kehtivad samad seadused.Mida veel tahta, millist erikohtlemist. Ise teete vähemustest probleemi.Kui heterod hakkaks lärmakalt end lippudega tutvustama hakkaks see ka närvidele. Kõik oleme sellegi poolest inimesed ja saame elada rahulikult.Pole vaja teha probleemi kui seda ju polegi. Varem oli mõnel erakonnal vaja venelastega hirmutada, seda enam pole ja uus teema rahva lõhestamseks.
x
Xx/ 23. oktoober 2020 20:11
x
Xx/ 23. oktoober 2020 20:12
j
Jaanus/ 23. oktoober 2020 20:11
Kas need LGBT aktivistid ja nende toetajad annavad ka endae aru milleni nad meie ühiskonna viivad? Milliseks lähitulevikus olukord kujuneb? Kõige paremini teab tõde vaid kaduvväike osa nende liidritest. Ülejäänud ei saa arugi, et nad on ühe suure inetu mängu kahitavad nupuksesed. Arvestades praeguste sündmuste arengut ja selle ülesehitust, siis tänu väga mõjukatele kulissidetagustele käskijatele, nad tõenäoliselt võidavadki selle lahingu. Selliseid erinevate osapoolte vastandamisi on ajaloos ennegi olnud. Paraku mõlemaid osapooli juhivad just kulissidetagused arhitektid.
k
Kilekott/ 24. oktoober 2020 07:32
Igal juhul on nende kahjulik mõju järkudes väiksem, kui mõnede minevikupoliitikute tegevusel.
k
Kaldun arvama/ 24. oktoober 2020 10:57
Seni kuni kusagil veri voolama hakkab. Niikaua neid äärmuslasi torgitakse... Võtke või viimane näide mis siin hiljuti oli...
k
Konservatiiv/ 23. oktoober 2020 19:45
Mina tunnen, et Delfi, Päevaleht, Õhtuleht ja ERR vaenavad ka mind iga päev, sunnivad mind armastama midagi, mis pole mulle loomuomane, ei avalda mu mõtteid, lasevad rõõmsalt mind sõimata ja kiidavad nn vihakõneseadust, mille abil saaks mind lõplikult vaikima sundida. Ja seda kõike selleks, et nn vähemus tunneks ennast turvaliselt. Aga kas mina tunnen ennast turvaliselt? Kes minu turvalisuse pärast muret tunneb või selle eest võitleb? Vähemusel on võimalus minna rootsi, kus kõik õigused risti põiki olemas, aga milline rootsi suguse heaoluga riik on selline, kus mina saaks ennast hästi tunda?
j
Juss/ 23. oktoober 2020 21:52
1.Teid/meid, kui veendunud konservatiive, trasditsionaalse eluhoiaku ja enamuse esindajaid, tulebki tänapäevase pseudokultuuri ja pseudoeetika kohaselt vaenata. Kõik saab alguse omandi- ja alluvussuhetest, poliitilisest maailmavaatest, ühiskondlikust positsioonist ja kuuluvusest. Kellele miski määäädiaväljaanne kuulub, sellist laulu määmäädia ka laulab. Paistab, et praegult on kellegi huvides järjekordse c.au.s.ti ilmaletulek....
j
Juss/ 23. oktoober 2020 21:52
2. ...Antud hetkel siis g.ei.c.a.us.t, mu.st.ca.us.t ja is.la.m.ca.u.st, kus nn vähemused muudetakse taga.kius.amiste, suurte kannatuste ja arvukate oh.vri.te läbi pühaks ja puutumatuks. Selleks ongi vaja erinevate maailmavaadete massilist vastandumist, et neid oleks kergem kontrollida. Tüüpiline näide massidega manipuleerimise õpikust. Ajalugu kordub!
j
Juss/ 23. oktoober 2020 22:44
3. ...kus nn vähemused muudetakse taga.kius.amiste, suurte kannatuste ja arvukate oh.vri.te läbi pühaks ja puutumatuks. Nad muudetakse määä-määdia abil ja hiljem ka legitiimselt kunstlikult märtriteks. Kui natukenegi tunda ja mõista ajalugu, siis on kerge aru saada seda, et viimaste sajandite jooksul on kõiki ühiskonnas esinevaid vastanduvaid osapooli juhitud sama arhitektide kamba poolt. Sealhulgas ka K.k.k'd ja ka mus.tan.ahal.is.te rühmitusi. Ja mää-määädia palgalised on need selgrootud maltsad kes hirmus oma eksistentsi pärast on ellujäämise nimel valmis kõigeks.
o
onu/ 23. oktoober 2020 17:19
Elu on EESTIS ikka väga hea. Noortel pole midagi teha ainult külvavad viha koos sotside ja oravatega. Palun homod tegelge oma ette.
l
lugeja/ 23. oktoober 2020 17:12
Miks need homod ükskord vait ei jää. Jumal kaitse EESTI paremat valitsust.

K
"Inimõigused" #avalik pöördumine :D/ 23. oktoober 2020 15:55
Kuule kala, minu pöördumine on see, millele sa ei ole mitu kuud suvatsenud FBs vastata: See küsimus, milles küsisin, et miks inimõiguste keskus (kes ajab taga KÕIGI VÕRDSEID ÕIGUSI) ei vasta mulle mis puudutas lühemate kui 180cm torsopikkusega meeste diskrimineerimist näiteks ühe reporteri kampaaniaga? Kas 178cm või 135cm meeste inimõigusi võib diskrimineerida? Kaua ma su vastust ootan? Veel pool aastat?
t
tere/ 23. oktoober 2020 16:44
Sõna pidi ju vaba olema või on vaba ainult sallijatest vihkajate sõna?
t
tere-tere/ 23. oktoober 2020 17:48
Pheh, sõna on vaba ainult presidendi dressipluusil (ja muidugi roosal sotsialismusel ikka ka)
t
toropill/ 23. oktoober 2020 15:53
Kuidas teid kiusatakse? Mida on teinud peaminister? Valitsus tegelebki pandeemia järgse kriisi lahendamisega, niipalju kui on võimalik opositsiooni poliitikute tagakiusamise valguses.Opositsioon ei lase tööd teha.Koostöötahtest rääkimata. Ref ja sotside töö on ainult see valitsus hukutada. Otsivad pseudoprobleeme ja õhutavad ka teid lippe lehvitama. Keegi ei vaena teid, teil on kooseluseadus.Põhjuseta pole vajalik revolutsiooni korraldada.Teete ise probleemi ja nõuate pidevat tüütavat tähelepanu. Kas soovitate EKRe- toetajad saata Rootsi või joptuse poole peale. Ma pole vähemuste vastu.
h
Hea asi tegelikult/ 23. oktoober 2020 16:03
Et hääletuseaega toodi lähemale, muidu oleks asi võibolla sügiseks maha jahtunud, nüüd nad lämisevad kuni selle hääletamiseni ja siis rahvas teebki oma otsuse vastavalt sellele nõrkemiseni tüütavale jõminale. Hääletame kevadel üheskoos p3d3ra5tid axju!
j
Jaanus/ 23. oktoober 2020 14:50
Asi on ikka päris jaburaks läinud! Kuule kalakene, sinusuguste lärmi ulatuse ja loogika järgi tekib kuvand, et olete Eestis kui üks õnnetu diskrimineeritav etniline enamus. Et ennast solvatuna tunnete, see pole ju mitte sugugi ütlejate probleem, vaid teie enda probleem. Oma valikute pärast pole ilus teisi süüdistada! Mind näiteks küll ei solva see, kui teie ütlete midagi heterote kohta. Kui teile meeldib tunda ennast oma muta.tsiooni pärast solvatuna siis see on teie enda valik!
a
Asdf/ 23. oktoober 2020 14:24
Mina seda meest küll ei usu ja veel vähem hakkan sind kummardama!!!
m
Muri/ 23. oktoober 2020 14:12
Kellele ja milleks sellist jampsi avaldada?

h
huviline/ 23. oktoober 2020 14:07
Huviekspert! Kas paremat tööd ei leidnud et pidid sellisesse ,,teema,, auku kukkuma? Normaalsed leiavad ikka ka normaalsed töökohad!
l
lugeja/ 23. oktoober 2020 14:04
Kahju noortest. Ärge liputage oma lippudega ringi ja ärge sorkige meediat oma arvamuste-tahtmistega! Võtke rahulikumalt ja teid ei segata,elage oma elu ja ärge ise ennast reklaamige.
o
Ot, milline "patrioot"/ 23. oktoober 2020 13:43
Hiljuti mõnitas ja tänitas peaministrit ja valitsust, nüüd tuli kõva "patrioot" välja? Patrioot on oma riigi püsimajäämise poolt, patrioot võitleb moraalse kõlbluse nimel, patrioot ei nüüsta sumpsi
t
tere/ 23. oktoober 2020 16:40
Valitsus peaks neil SA maksumaksja rahakraanid kinni keerama ja ehk siis lõpeb see ving ära. Praegu nad ju sõimavad meid meie endi raha eest.
s
Sa/ 23. oktoober 2020 13:42
Arge püüdke teha "kambakat" ei Jürile, valitsusele ega eesti rahvale, me ei luba seda. Ärge nõudke eristaatust, elage, nagu Jumal teid on loonud. Keegi ei puutu teisse, keegi ei kiusa teid, aga see kirigi väljendab ülbust ja häbematust. Riigiga on kõik korras. Rahvas, kõrgeim võim, teeb otsuse. Rahvahääletus tuleb
s
SR/ 23. oktoober 2020 13:38
x
xx/ 23. oktoober 2020 13:20
PD-d ja lesbid võiksid aru saada, et meil on parlamentaarne demokraatia ja oma nõudmisi saavad nad esitada valmistel.
k
kakale vesi peale/ 23. oktoober 2020 16:41
Tehku oma erakond ja eks siis ole näha kui suur toetus neil ole.
k
Kui tulemus on ette teada/ 23. oktoober 2020 13:10
Võiks korraldada ka Normanni hääletuse: Kas tahate vähema töö eest rohkem palka saada?
h
Heteromees/ 23. oktoober 2020 13:08
Kõiki küsimusi ei saa rahvahääletusega otsustada, sest enamus kodanikke teab asjast vaid seda, mis peameediast ette söödetakse. Autorile aga kiitus põhjaliku käsitluse eest.
h
Heteronaine/ 23. oktoober 2020 14:47
Mida siin siis põhjalikult käsitleti? Loo autor miskipärast unustab ära, et ka erinevast soost koos elavad paarid ei saa võtta ühist nime. Ja ainult pime ei näinud, kuidas vikerkaare lipuga tegelane ründas agresiivselt deidevastast protestijat. See käsitlus on siin küll väga ühekülgne ja propagantistliku kiunu maiguga.