GEID EVAN ROSS JA DANEL TOOM TAHAVAD ELADA RAHULIKULT OMA ELU: Kui Õhtuleht neid täna pildistas, leidus kohe näpuga näitajaid. Danel (pildil paremal) ütleb, et tahaks jääda Eestisse, aga tunneb, et teda ja teisi homoseksuaale ei taheta siia: „ka see toetus, mis meil oli, hakkab ära kaduma. Tulevik on hirmutav.“Foto: Mari Luud
Nils Niitra 20. oktoober 2020 18:36
Kui kõik homod võtaks kuulda Mart Helme soovitust ja jookseks Rootsi, siis mitu Tallinki Victoriat selleks vaja läheks? Victorial on 2500 reisijakohta, aga kellelgi pole õrna aimugi, palju homoseksuaale elab Eestis. Õhtuleht püüab teada saada.

Kui Eestis vaieldakse pensionäride või puuetega inimeste probleemide üle, siis teavad vaidlejad, palju neid on, kui räägitakse riigieelarvest, käib jutt konkreetsetest numbritest. Homode üle toimuva kirgliku debati pidajatel pole aga tegelikult õrna aimugi, palju neid on – üks, kolm või kümme protsenti ühiskonnast? Mõistagi on küsitud inimeste suhtumist homoseksuaalidesse, ent see on sama hea kui pärida II samba reformi kohta teadmata, palju inimesi sambaga liitunud on.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 7 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99