Eesti uudised

KUI PALJU ON EESTIS HOMOSID? Keegi ei tea! (26)

Nils Niitra, 20. oktoober 2020 18:36
GEID EVAN ROSS JA DANEL TOOM TAHAVAD ELADA RAHULIKULT OMA ELU: Kui Õhtuleht neid täna pildistas, leidus kohe näpuga näitajaid. Danel (pildil paremal) ütleb, et tahaks jääda Eestisse, aga tunneb, et teda ja teisi homoseksuaale ei taheta siia: „ka see toetus, mis meil oli, hakkab ära kaduma. Tulevik on hirmutav.“Foto: Mari Luud
Kui kõik homod võtaks kuulda Mart Helme soovitust ja jookseks Rootsi, siis mitu Tallinki Victoriat selleks vaja läheks? Victorial on 2500 reisijakohta, aga kellelgi pole õrna aimugi, palju homoseksuaale elab Eestis. Õhtuleht püüab teada saada.

Kui Eestis vaieldakse pensionäride või puuetega inimeste probleemide üle, siis teavad vaidlejad, palju neid on, kui räägitakse riigieelarvest, käib jutt konkreetsetest numbritest. Homode üle toimuva kirgliku debati pidajatel pole aga tegelikult õrna aimugi, palju neid on – üks, kolm või kümme protsenti ühiskonnast? Mõistagi on küsitud inimeste suhtumist homoseksuaalidesse, ent see on sama hea kui pärida II samba reformi kohta teadmata, palju inimesi sambaga liitunud on.

Edasi lugemiseks: