Poliitika

ÜMMARGUNE RATAS: peaminister ei taha öelda, kas Mart Helme võib valitsuses jätkata

Viljar Voog, 20. oktoober 2020 17:05

12 KOMMENTAARI

a
Asdf/ 21. oktoober 2020 18:23
Keskerakonnale see kohalike valimistega koos plaanitav hääletus ei meeldi, kuna paljud nende kodakondsuseta valijad ei saaks seal oma arvamust avaldada. MIKS MIND PEAKS KOTTIMA TEIE KODAKONDSUSETA VALIJAD? HALLO KESKERAKOND las ikka eestlane otsustab ise . POOO ROHKEM EI VALI KA !! Pole kodakondsust pole ju ka eestlane ?!
s
Sellist/ 21. oktoober 2020 14:25
küsimustki ei tohiks tekkida, loomulikult jätkab, sest valija soovib! See ongi peamine ja põhiline, ei kellegi teise suva otsustada
s
21. oktoober 2020 02:22
siseminister vaja eest ära ajada, sest oli juba kuskil jutt pagulaste jaotamisest.Ekre aga on ainuke, kes julgeb vastu olla nende siia jaotamisele.
s
saadasaada/ 21. oktoober 2020 02:20
Kui valitus selle homonduse teema pärast laguneb, pigem siis hakatakse just vähemusi mitte sallima ja see lõhestab ja külvab just vaenu nende vastu. Mitte Helme isiklik leebe väljaütlemine.Asi on liigselt üle vindi läinud.Ehk on peaminister ise väsinud ja ei taha enam olla sellel vastutusrikkal ametil ?! Valitsuse lagunemisel selle tühise teema pärast lähevad paljud vene rahvustest KESK-i ,valijate hääled ka EKRELE
j
Jaanus/ 20. oktoober 2020 22:38
Tubli poiss Jüri! Oma sisemisele hirmule ja ebakindlusele vaatamata leidsid lõpuks sahvrist oma munad üles. Aga selle asjaga sa poiss panid küll mööda. Tsitaat: „Eestis on olnud tänu kõrgemale võimule ja rahvale alati koalitsioonivalitsused. Need tähendavad alati kompromisside leidmist,“ ütleb hetkeseisu kohta peaminister Ratas.... Vaata noormees, kõrgem võim ongi rahvas ja sina oled koos oma Riigikoguga ja valitsusega rahva teener!
m
ma/ 20. oktoober 2020 19:12
to Kuule - Ei ole EKRE suur austaja-liige aga nimelt selle referendumi idee pakkusid ka nemad ja mis nagu saanud rahvalt suuremat toetust! Suurt raha see referendum küll ei vaja!
i
Igatahes/ 20. oktoober 2020 20:17
Imelik erakond, kes ainult sellise teemaga toetust saavad. Lubatud pagulasi ei ole. Selle ümber jaurati läbi mitmete valimiste. Nüüd siis uus pseudoteema. Mismoodi parandab see eestlaste elu, kui see mõttetu referendum korraldatakse. Seda enam, et riigikogus see nagunii poolthääli kokku ei saa. Puhtalt referendumi tulemuste põhjal ei hakata midagi muutma ju.
m
ma/ 20. oktoober 2020 18:19
Jüri võiks kaasa aidata taas rahvale vajalike uuringute-küsitluste kaasaaitamisele! Referendum tuleb läbi viia kuigi mingid parempoolsed isamaalased püüavad boikoteerida! Unusta ka need opositsiooni tegelaste EKRE mahategemised! Arvesta EESTI rahva soovidega! valitsus peaks kõike nats rahulikumalt võtma mitte suure meedia käraga!
k
Kuule/ 20. oktoober 2020 19:04
Ekre ei ole kogu rahvas. Ja üleüldse see ei ole nii tähtis küsimus, mille referendumiks raha raisata

j
Jüri, ütle, et pole sinu asi HHL trollivabriku kokkukeeratud pska klaarida./ 20. oktoober 2020 17:40
Kust tekkis tüli? Tüli tekkis HHL trollivabrikust, kus töötavad pahatahtlikud Eesti riigi ja rahva kahjustamisele orienteeritud tüübid. Need tüübid moonutasid Mart Helme antud vastust intervjuus, jättes esitamata küsimuse, millele Helme vastas. Koos küsimusega on vastusel hoopis teine sisu ja varjund. - Что, набегут геи и затопят эстонскую нацию? (Mis, homod jooksevad sisse ja ujutavad eesti rahva üle?) - - Пусть бегут в Швеции. Там все-все на них смотрят более вежливо. (Las nad jooksevad Rootsis. Seal vaatavad kõik neid viisakamalt.)
u
uku/ 20. oktoober 2020 19:46
Et kui vene keeles sulle öeldakse "pošol tõ nahui", siis kuhu sa minema hakkad? Pole oluline, kas helme käänab sõnu õigesti või valesti, me kõik saame aru, mida ta mõtles.
v
V/ 20. oktoober 2020 17:39
Jüri aja selg sirgu ja ütle, et enamus eestlastest on normaalse perekonna (mees+naine) toetajad. Valimised tulemas, saad palju toetajaid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee