Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Viieliikmelise perega matkaautosse: ruumi on kõigile ning saame ööbida looduses – kasvõi oktoobrikuus! 

Ohtuleht.ee, 21. oktoober 2020 09:38
Liisi ja Marvini põnnid armastavad matkaautoga kimamist!
Tänase saate külalised Liisi ja Marvin Laanemäe armastavad matkaautoga reisimist – viimastel aastatel on rohkelt vuratud ringi nii välismaal kui Eestis. Näiteks veedavad nad matkaautos keskmiselt 40 ööd aastas.

Liisi ja Marvin tunnistavad, et esimesel kasutusel ei tekitanud matkaauto erilisi emotsioone. Tagantjärgi arvavad nad, et tegemist oli teadmatusega ning nad ei osanud seda õigesti kasutada.

Liisi ja Marvin vestavad, mis teeb ühe matkaauto heaks reisivahendiks, millised mugavused sõidukis sees on, kuidas nende lapsed matkaautot jumaldavad ning loomulikult kõige vingematest looduslikest kohtadest, kus tänu matkaautole on saanud öö veeta. 

Liisi ja Marvini blogi saada lugeda SIIT!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

04.11.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Merineitsiks riietuv eestlanna võitleb reostuse vastu: olen trikoo vahel veest nii palju prügi välja toonud
28.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Lennufirmade lojaalsusprogrammidest: mitusada eurot maksnud pileti võib saada paarikümnega
14.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Suusapatrullimisest ning USA ehmatavast tervishoiusüsteemist – jalaluumurd on läinud maksma 100 000 eurot
07.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Tšiilis logistikaettevõtet juhtiv eestlanna: olen tihti ainuke naisterahvas koosolekutel