Eesti uudised

KAS RATASE TULEKUSTUTI ON TÜHI? Keskerakond ja EKRE sõdivad (17)

LISA KOMMENTAAR

Mr. T 20. oktoober 2020 17:38
Selge on see, et Hr. Ratas on Helmede käpa all. Ükskõik mis sigadustega kaabud hakkama ei saaks tuleb Onu Jüri, vabandab tagasihoidlikult ja lapib kõik ära. Selge pilt, et Keskerakonnal ja Isamaal pole selgroogu.
Kust tekkis tüli? 20. oktoober 2020 10:30
Tüli tekkis HHL trollivabrikust, kus töötavad pahatahtlikud Eesti riigi ja rahva kahjustamisele orienteeritud tüübid. Need tüübid moonutasid Mart Helme antud vastust intervjuus, jättes esitamata küsimuse, millele Helme vastas. Koos küsimusega on vastusel hoopis teine sisu ja varjund. - Что, набегут геи и затопят эстонскую нацию? (Mis, homod jooksevad sisse ja ujutavad eesti rahva üle?) - - Пусть бегут в Швеции. Там все-все на них смотрят более вежливо. (Las nad jooksevad Rootsis. Seal vaatavad kõik neid viisakamalt.)
mina 20. oktoober 2020 10:08
Selle Mart Helme intervjuu ümber püütakse sellist tsirkust korraldada! Koalitsioonil peaks ikka ka rohkem mõistmist olema, et see on ülespuhutud asi et koalitsiooni lõhkuda!
Muri 20. oktoober 2020 09:54
Lollimat jura ikka annab kokku kirjutada. Jätke valitsus juba rahule ja laske inimestel tööd teha. Keskenduge tõsistele teemale lõpuks! Ja kas tõesti ei ole tänapäeva Eesti agendas olulisemaid teemasid kui mingid vähemused!? Villand sellest. Lugege 10, 20 aastat vanu lehti. Räägiti ikka riigiasjadest.
eksole 20. oktoober 2020 10:12
Poolteist aastat kestnu põhjal otsustades sedatüüpi sõnasõda ongi praeguse valitsuse põhitegevus
Üllatunud 20. oktoober 2020 08:50
ma usun ikka Rohke Debelakki ,kes arvas ühtedes libauudistes, et Ratas on esimene inimene kellele on tehti operatsioon ja õmmeldi peaministri tool selle koha külge, mille kaudu üks koalisiooni partner omale pooldajaid kogub
Ahah-haa! 22. oktoober 2020 21:13
Tädi Maali 20. oktoober 2020 07:59
Kes siis on Venemaalt õppust võtnud ja teenivad oma Eesti riigis enda võimule pääsemisel samade võtetega? Nagu Venemaa tegutseb Euroliidus, aja kõik liikmesriigid oma vahel tülli, siis kerge neid nõrgestada! Nüüd siis reform ja sotsid samade võtetega EKRE kallal ja edu juba nagu saavutanud, Tunnen kaasa Keskerakonnale ja Isamaale, olete endid lasknud tõesti hanitada, EKRE võib sirge seljaga sellest kolmikliidust väljuda, aga tema tõekspidamised saavad rahva hulgas veelgi suurema populaarsuse, kuid Kesk ja Isamaa jäävad hüpiknukkudena kõigi teiste jaoks,ükski partei neid enam ei austa!
valitsus saab aru 20. oktoober 2020 07:30
Opositsioon tegeleb sellega, et ajada tülli valitsus ja ise pukki saada
mis toimub 20. oktoober 2020 00:55
Lisan, et Helmete tagakiusamine ja selline antireklaam paneb mind ja ehk ka teisi, neid kaitsma ja meeldima! Ja saan aru, et sel juhul kui nad minule meeldivad, olen ka vähemus ja mind ka hakatakse vaenama, kuna Helmeid ei sallita ja nad ei tohiks kellelegi meeldida,või-mis.

mis toimub 20. oktoober 2020 00:45
sotside esimees, ütles ka väga inetult meie peaministri kohta, kus väitis, et kui peaminister jätkab siseministriga tööd, on nagu märg kalts, millega põrandat pühitakse. See võrdlus oli väga matslik, ju seda ta ka mõtleb.Mind solvas ja kriipis kõrva.Sots tahab võimule.Kokkuvõttes puudub juba ammu poliitikutel viisakas kõnepruuk.Aga tähele pannakse Helme mahlakaid ja palju viisakamaid väljendeid. Lisan, et pole EKRE valija aga pada sõimab katelt, oma välja ütlemistes!
oioioi 20. oktoober 2020 16:24
Defineeri sõna "viisakus"! Kui kaabud on sinu meelest viisakad, siis paratamatult hakkan selles mõistes kahtlema.
Lambamaa 20. oktoober 2020 00:26
hr peaminister võiks lõpetada klouni mängimise, kord on buldogi mask ees, kord ei, kord sülg lendab ajakirjanikele näkku siis jalutab uhkes üksinduses buldogi maskiga - täiesti loogikavastane, täis absurd, kelle agendat ta teenib ... kelle silmarõõmuks ollakse ...
Juhanes 19. oktoober 2020 19:52
Kui EKRE-le näkku sülitada, siis võib see viia ka Keski enda jagunemisele ja see ei tõota mitte midagi head ei Kiigele, Repsile ega Rattale.
naljaleht mitte ohtuleht 19. oktoober 2020 18:56
lugeja 19. oktoober 2020 18:53
Ei sõdi nad midagi,saab Jüri ka oma seltskonnaga saavad aru mida rahvas soovib ja mida mitte! Selline mõtetu lollitamine rahva-avalikuse ees oma kirevate lippudega viib rahvast rohkem ühtsusele ja sellega peaks ka valitsus arvestama!
Nii ongi reformarid oma eesmärgi saavutanud 19. oktoober 2020 18:42
...oravate suurkorruptsioonilt tähelepanu kõrvale juhtinud ja koalitsioonipartnerid omavahel tülli ajanud :(