KAS RATASE TULEKUSTUTI ON TÜHI? Keskerakond ja EKRE sõdivad (17)
, 19. oktoober 2020 18:27
MUIGEL: Koalitsioon olla kriisis, aga ometi muheles peaminister Jüri Ratas kuuldes EKRE juhi Martin Helme sõnumit, et ju vist on kõigil partneritel tahet lahendust leida. Foto: Merilin Ulm
Peaminister Jüri Ratas ja rahandusminister Martin Helme on end avalike väljaütlemistega nii nurka mänginud, et praeguse valitsuse püsimise ainsaks võimaluseks näib olevat siseminister Mart Helme tagasiastumine. Seda sammu poeg aga isal astuda ei luba.
Esmaspäeval peeti Eestis kõrgetasemelist Kolme mere tippkohtumist, riigikogus oli esimesel lugemisel tuleva aasta riigieelarve; teisipäeva hommikul avaldab riigikohus oma arvamuse teise pensionisamba reformi kohta. Ükski eelnimetatud teemadest ei saanud ajakirjanduses väärt tähelepanu, sest Mart Helme ütles midagi homode kohta.
Edasi lugemiseks:
Digipaketiga saad lugeda kõiki Õhtulehe, Naistelehe, Tiiu, Nipiraamatu, Kodukirja, Toidutare, Eesti Ajaloo ja Kalale! Looduses artikleid. Lisaks saad lugemisõigust jagada 4 sõbraga. Tellimus olemas? Logi sisse
17 KOMMENTAARI