Eesti uudised

Arkadi Popov: pärast koolivaheaega võiks Tallinna koolid lõpetada igasuguse distantsõppe (2)

Toimetas Aare Kartau, 19. oktoober 2020 07:32
Akadi Popov leiab, et olukord on stabiilne.Foto: Erki Pärnaku
Terviseameti meditsiinistaabi juhi Arkadi Popovi sõnul on Eestis koroonaviirusega olukord stabiliseerumas ning esmaspäeval alanud koolivaheaja järel võiks ka Tallinna koolid jätkata igasuguse distantsõppeta.

Tallinna haridusameti juhataja Andres Pajula sõnul otsustab Tallinn sel nädalal, kas ka peale koolivaheaega peavad õpilased alates 8. klassidest olema nädalas ühe päeva kodusel õppel, kirjutab ERRi uudisteportaal. Terviseameti kriisistaabi juht Arkadi Popov leiab, et praegu on olukord stabiilne ning distantsõpet võiks kaaluda ainult regioonides, kus koroonaviirusega nakatumine on laialdasem.

„See on üks nendest meetmetest, mida rakendatakse selleks, et vähendada laste klassis koosviibimist. Kui me räägime nakatunud regioonidest, siis võib seda kaalutleda, eriti suurtes koolides, kus ei ole teisiti võimalik saavutada efektiivset profülaktikat, aga pigem ma ütleksin, et see võiks olla erand kui üldine reegel,“ mainis Popov, kes ei näe probleemi ka selles, et koolivaheajal käivad lapsed võib-olla rohkem huviringides ning trennides, sest kui nakatunud sinna ei lähe, siis on see ka ohutu.

Samal teemal

13.09.2020
Mihhail Kõlvart tunnistab: „Küsisin dr Popovilt, kas ta on mõelnud haiglajuhi konkursil osaleda.“
12.09.2020
JUHT VALITUD KONKURSITA? Kõlvart näeb uue haiglajuhina Arkadi Popovi
06.09.2020
Arkadi Popov koroonaviiruse levikust: tekib tunne, et meil võib käes olla jäämäe tipp

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee