Krimi

Täiendatud ja parandatud kell 14.22!

Eestlane põhjustas Soomes traagilise avarii, kaks inimest kaotas elu 

Toimetas Marvel Riik, 18. oktoober 2020 13:15
Soome politsei sai BMW maaturi kohta mitmeid teateid, kuid ei suutnud ärahoida traagilist lõpplahendust.Foto: Teet Malsroos
Traagiline õnnetus juhtus laupäeva õhtul Helsingi kolmandal ringteel, kui vastassuunas liikunud Eesti numbrimärgiga auto põrkas kokku teise sõidukiga, milles hukkus 52aastane mees ja 46aastane naine, vahendas MTV Uutiset.

Vales sõidusuunas liikles Eesti numbrimärgiga must BMW X5. Politsei teatel liikles sõiduk teel erinevatel kiirustel (40–100km/h) ning tekitas mitu ohtlikku olukorda. Nüüdseks on tuvastatud, et roolis oli eestlane, kes viidi avariijärgselt haiglasse. Esialgse info järgi oli 1973. aastal sündinud juht tarvitanud alkoholi.

"Esmalt vaatasin, et kuidas küll see [auto] on nii lähedale jõudnud, kui see oli just nii kaugel. Tundus imelik," kirjeldas olukorda ringteel pealtnägija Soome meediale. Tema suutis maasturist eemale hoida ning pääses olukorrast vaid värisevate kätega.

Soome politsei sai BMW maasturi kohta mitmeid teateid ning asus asja uurima. Politsei proovis must maasturi juhti pidama saada, kuid tulutult. Traagiline avarii juhtus kell 23, kui maastur tegi ringteel laupkokkupõrke. Soome politsei sõnul saab juhtunu kohta täpsemaid kommentaare esmaspäeval.

Soome politsei sõnul pole maasturi juhti veel ülekuulamisele viidud.

Vaata videot avariipaigast SIIN.

Samal teemal

20.09.2020
Soomes kahe hukkunuga avarii põhjustanud eestlane on raskes seisus haiglas