Uudised

„Olukorrast riigis“: Mart Helme ei sobi oma kommentaaride tõttu ministriks

Toimetas Valeria Filippova, 18. oktoober 2020, 14:06

7 KOMMENTAARI

r
R. Vaba/ 19. oktoober 2020, 10:06
Ametisse vannutamise tseremoonial oli Presidendil seljas dressipluus kirjaga "Sõna on vaba". See kehtib kõigi, mitte valitud seltskonna vaid kohta. Milleks seda silmakirjalikku ja RE võimuvõitluse kaagutamist levitada?
t
tere/ 6. november 2020, 21:10
See on juba ammu teada, et vaba on ainult liberite sõna. Kui presidendi kt käib mööda maailmas rääkimas, et ta vihkab demokraatlikult rahva poolt valitud erakonda siis see on sallijate arvates ok või see kui üks perearstike tahab ekre liikmed nende poliitiliste vaadete tõttu vangi panna.
j
Jaanus/ 18. oktoober 2020, 18:28
Kahjuks meil nende ministrikandidaatigega väga hõisata pole. Sotsidest kõlbaksid vist vaid üksikud, aga see on päris kahtlane. Reffidest, varem võis ehk mõnega arvestada aga kuna nad on nüüd ka oma tõelist palet värvikalt eksponeerinud, siis nii hädiste ja vääritute kaotajatega ja haledavõitu kvaliteediga ministriressssursia pole mitte midagi peale hakata. Nende senine kemplemine on välja näinud nagu algklasside vaheline arvete klaarimine kooli käimlas. Teine suur probleem on presidendikandidaadiga. Sellega on meil kehvasti.
a
Ax/ 18. oktoober 2020, 18:21
Mitte "Olukorrast Riigis" vaid provokaator Karnau väidab seda. Kui kaua me peame taluma, et meie raha eest meie riigi raadio sellist parteisõdurit palkab?
s
sisepagulane/ 18. oktoober 2020, 17:16
Järelikult ei sobi minagi saatejuhtidest noorte kukkede arvates Eesti vabariigi kodanikuks, kuna toetan Helme , vahel nii rahvapärase mahlakusega esitatud tegelikkuses aga verifitseeruvaid põhimõtteid.
v
Vaba sõna/ 18. oktoober 2020, 16:43
Mulle ka Helme ei meeldi, ei inimesena, ega poliitikuna, aga kas tal pole siiski õigust omada vaateid ja tõekspidamisi, mis samas paljudele ei meeldi. Osad poliitikud nagu unustaks, et nad on rahva esindajad, mitte juhid. Ja rahvas valimistel ütleb, kes sobib kelleks. Milliste seadustega on määratletud, millised vaated tohivad olla EV ministril? Aga kui mulle ei meeldi K.Kallase vastused mõnele küsimusele, kas mul on siis õigus kisa tõsta ja väita, et ta kindlasti ministriks ei sobi.
t
tere/ 6. november 2020, 21:08
Nõustun. Kindlasti oli palju inimesi kes arvasid, et Ansip ei sobinud oma ülbuse ja rumaluse tõttu peaministriks aga ometigi pidime sellega leppima kuna see oli valijate tahe.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee