Poliitika

MIS GEID ROOTSI?! Helmed ei rääkinud saates „Räägime asjast“ asjast

Toimetas Marvel Riik, 18. oktoober 2020 12:50

4 KOMMENTAARI

a
Ax/ 18. oktoober 2020 18:34
Miks ta pidanuks raiskama eetriaega selleks järjekordseks eimillestki üles hüsteeritsetud jamaks? Ja mida oleks tõsisel inimesel rääkida sellisest lahkunud tühisusest? Vast ehk ainult seda, et muuta süsteemi, mis võimaldab võimule saada selleks absoluutselt sobimatutel tegelaste.
o
Otsitud põhjus/ 18. oktoober 2020 17:53
Vahest oli õhutuskõned enne linti lauldud, kui nutukoori ja manitsejate ühisneedus lahvatas.
j
Jaanus/ 18. oktoober 2020 15:15
Copy/Paste 2. kontroll Nagu eelmisel korral, nüüd ka sellel on screenshotid olemas ja nüüd on siis üks sõna suudetud ära parandada aga teotused kestavad ikka veel võidukalt edasi: Tsitaat: "...Teatavasti läks eelarvesse ümmargune null, mis puudutas üleminekutoetusi. Helme sõnul ei jäänud teotused nende taha. „Tegelikkus oli ikkagi see, et meil üks osapool nõudis hambad ristis..."
j
Jaanus/ 18. oktoober 2020 13:52
Paistab, et auväärne Marvel ei ole ausa ja erapooletu ajakirjanduse pooldaja. Juhin tähelepanu, et oma isiklike seisukohtade koloriitseks väljendamiseks on antud üllitises taotluslikult häälikute järjekorda vahetatud. Tsitaat! "...Teatavasti läks eelarvesse ümmargune null, mis puudutas üleminekuteotusi. Helme sõnul ei jäänud teotused nende taha...." ! Valikuliselt on kirjas "üleminekuteotus" mitte "üleminekutoetus" Arvestades artikli vormi ja sisu, siis nn inimlik näpukas on välistatud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee