Poliitika

Urmas Paet: 1930ndate Saksamaal arenes sama geide-vastane retoorika füüsilise likvideerimiseni (11)

LISA KOMMENTAAR

hiiuvana 19. oktoober 2020 13:19
Aga mida tegi NSVL? Samamoodi oli pedeusk keelatud. Ja kõik endised punased, praegused mustvalged, noogutasid agaralt pead.
Ax 18. oktoober 2020 18:25
Paet eksib. Meil on hoopis geide pealetung ja normaalsusevastane retoorika. Normaalsed ei taha, et neid füüsiliselt hävitataks, aga nii see aegapidi juhtub, kui enam ei peeta lugu inimkonna järelkasvu soodustavast koosolekuvormist ja tahetakse see perversega asendada.
Andres 18. oktoober 2020 17:55
Soodomas ja Gomorras jälle arenes sama geide-lembene retoorika (rääkimata füüsilisest lembusest), mis viis nende linnade füüsilise likvideerimiseni.
Jaanus 18. oktoober 2020 16:24
Tont võtaks! Mis neil viga on?! Kas siis enam ei tohigi ausalt oma seisukohti väljendada?! Kas see nüüd tähendab siis seda, et kui oled juht või poliitik ja valetada ei taha või ei oska, ega ole silmakirjalik või ei taha silmakirjalik olla, siis poliitikasse sul asja pole! Kui see on nõnda, siis vaadake ja veenduge nüüd selles ise, kui kaua on need meie poolt volitatud olendid meid ... tõmmanud ja alatult petnud! Sellisel juhul pole neil mitte mingisugust eetilist ega juriidilist õigust meile meie pisivalesid ja eksimusi etteheita.
Jaanus 18. oktoober 2020 16:13
Huvitav, mida isand Paet sellele ajastule viidates tahab meile mõista anda? Kas on oodata uut ilmamöllu millele järgneb gei.ca.ust?
mälu värskendamiseks. 18. oktoober 2020 11:36
Kas sa Ansip tõesti ei mäleta, kui Brüsselist sulle öeldi - mees, kas ka mõtled, mida sa teed? Su tööealine rahvas jookseb kõik laiali! Selle peale Ansip vastas nagu poisike - las minna! Brüssel pakkus pelgupaika ja läinud see Ansip oligi.
Jaanus 18. oktoober 2020 19:01
Mis seals ikka, isand on ju hästi tuntud-teatud seletiivse elufilosoofia poolest. Mis oleks kui Andrus heidaks õige kriitiliselt analüütilise pilgu oma minevikule. Küllap teab ta seda va riigiõõnestamise värki läbi ja lõhki. Nagu on hiljem välja tulnud, Andrus tegelikult õõnestas juhtiva nõukaamatnikuna nii ööl kui päeval hoopis nõukavalitsust. Milline konspiratsiooni ja variserlikkuse kõrgeim pilotaaz. Huvitav, milliseid suuri õilsaid plaane ta küll seal europarlamendis salamisi ellu viib?
tere 18. oktoober 2020 10:46
Samuti ei maksa unustada, et ühiskonda lõhestav kooseluseadus suruti ju läbi refiitide häältega. MIs aga EKREsse puutub siis selle sünni põhjuseks oligi ju refiitide 17 aastat lösutamist, ülbust ja saamatust.
Ühiskonda 18. oktoober 2020 10:53
Ei lõhestatud kooseleseaduse, vaid ekre tulek poliitikasse. Aastaid ja aegu on olnud inimestel erinevad poliitilised eelistused. Inimesed vaidlevad ja aktsepteerivad teiste eelistusi. Praegu on nii, et sugulased ja sõbrad lähevad tülli, koosolemistel ei tasu poliitikat teemaks võtta jne. Minu ja paljude tuttavate kogemus on, asi on seda pidi, et ekre toetajad lihtsalt hakkavad ründama neid, kes nendega nõus ei ole. Selline on praegu elu.
Andres 18. oktoober 2020 18:30
Ühiskonda lõhestas etableerunud poliitikute vihane reaktsioon EKRE tuleku peale. Kes siis ikka tahab vabatahtlikult riigipirukat jagama hakata. Mis veel hullem, keegi tuli ja pakkus alternatiivi seni absoluutse tõena serveeritud väidetele (me peame migrante võtma niikuinii, me peame tegema mis Brüssel ütleb, eesti rahvuslus on sama mis natsism - rukkilillepurune - jne).

Väga õige 18. oktoober 2020 10:16
Valitsus on ebakompententne. Ekrel on põhimõtteliselt 2 ministrit. Mart Helme ja siis Martin Helme, kes kehastub ülejäänud ministriteks. Ülejäänud lihtsalt ei saa rahva ette lasta, kuna iial ei tea, mis rumalusi sealt tuleb.