Kommentaar

Raimond Kaljulaid: Mart Helme jäi oma reedese tööpäevaga väga rahule ja ta võib olla kindel, et midagi sellest ei juhtu (3)

LISA KOMMENTAAR

Jaanus 18. oktoober 2020 14:49
Kõik sotsid, st. nn. liberaalid on oma olemuselt ju anarhistid, kui mitte teoga, siis mõtteis. Igaüks neist ajab mingit vabadusetonti taga ja langeb puhtasse omavolisse, s.o. anarhiasse protesti pärast.
Jaanus 18. oktoober 2020 14:29
On need EKRE ja Keskerakond mis nad on, aga sotse ja reffareid enam küll ei taha Eestis koalitsioonis näha, kuna selle mõneaastase opositsiooni perioodi jooksul on väga eredalt näidanud kellega varem on Eesti rahval tegelikult tegemist olnud. Ei osata väärikalt opositsioonis olla! Ülemaailma, kus sotsid on pukis olnud, on sotsiaalsete hüvedega hämades drastiliselt tõstetud rahva maksukoormust. See ülesanne on seda kergem, kui vastane ise on haaratud "vabaduse" valemõistest, nn. liberalismist, ja selle eksliku kujutluse pärast ei valva oma võimu säilitamist.
Jaanus 18. oktoober 2020 13:35
Mnjahh, väikese Raimondi jutus on ilmselgelt äratunda kurbkibetat solvumist. Jah, kõik muudkui räägivad Helmetest ja Ratastest, aga temast ei sõnakestki. Pole viga, kül ka sinu õue hakkab ükskord päike paistma.