ÕL TV | Õhtuleht

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ 

Dagmar Oja ja Kaire Vilgats osalevad "Eesti laulul" duona Suured tüdrukud ja nende võistluslaulu pealkiri on "Heaven's Not That Far Tonight".

VIDEOINTERVJUU | Kaire Vilgats ja Dagmar Oja: meid ju vaadatakse sellise pilguga, et ah, need on ju paksud ja neid eriti laval näha ei tahaks (6)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Hannes Dreimanis, 14. november 2020 22:59
"Hommikusöök staariga" Tallinna Rahvusraamatukogu kohvikus - Kaire Vilgats; Dagmar Oja; Anu Saagim

Tüdrukud, tundute laval nii vabade ja ülevoolavalt rõõmsatena. Rahvas armastab teid! Teile aplodeeritakse! Mida hing veel ihaldab?

Dagmar: Sellel maagilisel lava hetkel tunnemegi ennast vaba ja ehedana. Aga siis tuleb hetk, kui tuled lavalt maha. Tunne on hoopis teine. Mul paanikahooge ja ärevushooge pole esinenud, aga Kaire asjadest sain tänu meie raamatu kirjutamise protsessile esimest korda teada. Kaire oli vaid korra varem öelnud, et laevas juhtus temaga midagi hirmsat. 

Kaire: Esinemine oli suurepärane. Ümberringi meeldiv seltskond. Veetsime lõbusalt aega. Keegi ei olnud isegi purjus. Ja siis lähen oma kajutisse ning järsku läheb pea täiesti sassi. Hästi kummaline tunne, et kas see on unes või päriselt? Äkki saad aru, et midagi on väga valesti.

"Hommikusöök staariga" Tallinna Rahvusraamatukogus - Kaire Vilgats; Dagmar Oja  (Hannes Dreimanis)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.10.2020
VIDEOINTERVJUU | Mihkel Raud: mu abieluvälised suhted on alati lõppenud katastroofiga
12.10.2020
KES NÜÜD TAUSTA LAULAB? Dagmar Oja ja Kaire Vilgats säravad seekord „Eesti laulu“ rambivalguses!
06.10.2020
VIDEOINTERVJUU | Mart Haber ja Taivo Piller isadusest: inimesed on väga toetavad, nii paljud on tulnud juurde ja öelnud häid sõnu
01.10.2020
VIDEOINTERVJUU | Merle Palmiste 50: „Olen elus olnud paar korda valiku ees, kas mees või teater.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee