ÕL TV | Õhtuleht

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ 

Dagmar Oja ja Kaire Vilgats osalevad "Eesti laulul" duona Suured tüdrukud ja nende võistluslaulu pealkiri on "Heaven's Not That Far Tonight".

VIDEOINTERVJUU | Kaire Vilgats ja Dagmar Oja: meid ju vaadatakse sellise pilguga, et ah, need on ju paksud ja neid eriti laval näha ei tahaks

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Hannes Dreimanis, 14. november 2020 22:59

6 KOMMENTAARI

o
Oh tädid tädid te olete ju lausa mõtetelugeijad/ eile 06:35
Mina põlise eestlasena olen ikkagi veendunud kunisurmani Et paksus on seotud liigsöömisega Sest ükski näljasnälgas inimene paks ju ei ole ,Isegi loomadei lähe paksuks nälgasolemisel ikka köhnaks No muidugi on olemas näljapaistetus a see on midagi muud peale seda on nagunii lõpp
i
isiklik arvamus/ 15. november 2020 12:16
Mina küll ei hinda lauljat välimuse järgi. Kui kuulen ilusat laulu, sulen silmad, mul suva, mis kere seal hääle taga on. Sammalhabe või Pehk või Vilgats või Caballet või Pavaroti. Keha on hinge kodu ja pole ilus sulle antud keha pidevalt üritada muuta, sellest tulevad vaid paanikahood ja kaksteistsõrmikuhaavandid. Ha meestele sa ju meeldid -- vähemalt ühele, kes sulle kolm last sigitas. Mida sa veel tahad????? Hakka vabatahtlikuks vanurihooldajaks või loomakaitsjaks, siis saad elu tähendusest paremini aru.
v
vingac/ 15. november 2020 12:10
Vilgats võiks aru saada ja leppida, et on suure koera kutsikas. Ilus suur inimene. Tema aga, nii palju kui olen viitsinud kõmu-uudiseid lugeda, jamab pidevalt dieetidega, jo-jo ohver, viimati oli Stockholmi dieedi promonägu. Kõik need dieedid on ajutised, saa ometi aru! Vaata kas või Sven Sesterit, kes kah oli vahepeal kõva kaalualandaja ja musklikasvataja, nüüd aga priskem kui eales.Sul, kaire, on geneetiline soodumus olla suur. Vaata naiskuulitõukajaid, sõudjaid, korvpallureid -- suured, tervsest pakatavad. Nad ei mahu malli sisse, et naine peab olema nääpsuke. Miks üritad olla malli mõõtu?
l
Laisk naine/ 15. november 2020 09:25
Kuidas mina vaatan: ülimalt andekad, energilised ja tegusad, lahedad naised!
l
L./ 15. november 2020 08:54
Minu lemmikud! Jõudu ja jaksu teile, hoian kindlasti Eesti Laulul pöialt. Uskumatult mõnusad hääled mõlemil, oli juba ammu aeg need "tagant ette" tuua.
m
Mina küll eelistan täidlasemaid/ 15. november 2020 08:24
...kes on lahkemad, hetahtlikumad ja rõõmsamad. Kõhnad on enamasti õelad ja naeratavad vaid "ilu"fotodel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee