ÕL TV | Õhtuleht

Pikemat intervjuud tüdrukutega, loe Õhtulehest juba uuel nädalal

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kaire ja Dagmar: ootame sellist meest, kes uhkelt ütleb, et talle meeldivadki sellised pehmemad, soojemad ja emalikumad naised (5)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Hannes Dreimanis, 18. oktoober 2020, 06:06
"Hommikusöök staariga" Rahvusraamatukogu kohvikus - Dagmar Oja; Kaire Vilgats; Anu Saagim
Kaire Vilgats ja Dagmar Oja on tuntud kui Eesti artistide nõutuim taustalauljate tandem. Koos on naised läbi käinud muusikamaailma tulest ja veest. Ka nalja on saanud nabani. Kus nad kohtusid ja millised lõbusad mälestused neid saadavad? Olgu siinkohal märksõnadeks Otsakool, "Kaks takti ette" ja Eurovision. Kairel ja Dagmaril ilmus hiljuti ka raamat "Ilusad suured tüdrukud", mis räägib avameelselt volüümikate naiste keha ja hingega seotud traumadest.

"Inimesed piitsutavad ennast liialt," on Kaire veendunud. "Korrutatakse endale, et ma ei ole piisavalt hea. Ma ei ole mingi konkreetse asja jaoks hea. Ma ei ole piisavalt ilus või piisavalt väärtuslik. Inimesed võiks sellistest asjadest lahti lasta. Mõelda pigem sellele, kuidas ennast ja teisi rõõmustada. Meid Dagmariga vaadatakse ka ju tegelikult sellise pilguga - ah, need on ju paksud ja neid pakse ma väga laval näha ei taha."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17. oktoober 2020, 10:31
GALERII | Tiina Talumees: selle sügise moekollektsioon ei sündinud kergelt, tuli teha raskeid valikuid
17. oktoober 2020, 10:02
„PUUDUTA MIND“ 154. SAADE | Nõiaprotsesside ekspert Tõnu Vilu annab nõu, kuidas uurida nõidust ja ära tunda nõid
16. oktoober 2020, 20:00
VIDEOINTERVJUU | Cerli Sarv konfliktist maag Anzoriga: pidin pärast kleidi ära põletama, halb energia jäi sinna tugevalt sisse
15. oktoober 2020, 23:50
Meie seast lahkus üks Eesti armastatumaid seltskonnafotograafe, Kristjan Lepp

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee