ÕL TV | Õhtuleht

Pikemat intervjuud tüdrukutega, loe Õhtulehest juba uuel nädalal

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kaire ja Dagmar: ootame sellist meest, kes uhkelt ütleb, et talle meeldivadki sellised pehmemad, soojemad ja emalikumad naised (5)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Hannes Dreimanis, 18. oktoober 2020 06:06
"Hommikusöök staariga" Rahvusraamatukogu kohvikus - Dagmar Oja; Kaire Vilgats; Anu Saagim
Kaire Vilgats ja Dagmar Oja on tuntud kui Eesti artistide nõutuim taustalauljate tandem. Koos on naised läbi käinud muusikamaailma tulest ja veest. Ka nalja on saanud nabani. Kus nad kohtusid ja millised lõbusad mälestused neid saadavad? Olgu siinkohal märksõnadeks Otsakool, "Kaks takti ette" ja Eurovision. Kairel ja Dagmaril ilmus hiljuti ka raamat "Ilusad suured tüdrukud", mis räägib avameelselt volüümikate naiste keha ja hingega seotud traumadest.

"Inimesed piitsutavad ennast liialt," on Kaire veendunud. "Korrutatakse endale, et ma ei ole piisavalt hea. Ma ei ole mingi konkreetse asja jaoks hea. Ma ei ole piisavalt ilus või piisavalt väärtuslik. Inimesed võiks sellistest asjadest lahti lasta. Mõelda pigem sellele, kuidas ennast ja teisi rõõmustada. Meid Dagmariga vaadatakse ka ju tegelikult sellise pilguga - ah, need on ju paksud ja neid pakse ma väga laval näha ei taha."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.01.2021
ARVUSTUS | Anu Saagim Eesti muusikaauhindade tänavusest pillerkaarist šampanja ja glamuurita
10.01.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Lastekirjanik Mika Keränen: Eestis tuli teine nimi võtta, et taksojuhid nahka üle kõrvade ei tõmbaks
26.12.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Brigitte Susanne Hunt: üks suhteliselt suvaline seksikaim muna andis selle tunnustuse, mida ma vajasin
22.12.2020
Anu Saagim | Kas jõuluvana on olemas?