Foto: Stanislav Moshkov
Viljar Voog 17. oktoober 2020 00:14
Ta tegi seda jälle! Mart Helme ütles midagi, mis Jüri Ratase hinnangul pole aktsepteeritav. Seekord soovitas konservatiiv homoseksuaalidel Rootsi kolida. „See on täiesti vastuvõetamatu: see mõte, et kedagi saata Eestist kaugemale. Seda ütleb meie põhiseadus, kus kõik inimesed on võrdsed,“ pragas peaminister Ratas.

Siseminister Mart Helme väljaütlemiste tekitatud skandaalidel on üldiselt kaks allikat:

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (3)

See 19. oktoober 2020 12:22
oli tema arvamus, kas ei või igal inimesel oma arvamus olla? Tema lihtsalt ütleb selle välja, teised aga mitte. Ja küsimus: miks nad on nii vastuvõetamatud siis? Ma arvan, et inimestena nad ei ole kindlasti mitte, aga just nende vaadete noortele ja teistele peale surumine ei ole ok. Olge ja elage ja pole kellegi asi, kellega magate, kui te ei suru endid teistele peale. Ka paraaditsemine on üsna ebameeldiv.
Juhanes 18. oktoober 2020 17:41
"...Helme vastus ajakirjaniku võimalikust abielu rahvahääletusest tõukunud küsimusele: kas geid tungivad Eestis peale?„Las jooksevad Rootsi." See on ju otsene vale. Kui küsimus tõepoolest tõlkida: " kas geid tungivad Eestis peale", siis tulnuks ka vastus tõlkida : "las tungivad Rootsis", aga mitte mingil juhul:" Las jooksevad Rootsi." Helme ütles ju, et Rootsis, kus erinevalt Eestist on tõepoolest ka homosid, on selline probleem, aga sinna see võikski jääda. Iga keskpäranegi tõlk on võimeline aru saama, millest on jutt, paraku on tõlkideks hakanud keskpärased propagandistid.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS