Poliitika

Siseminister soovitab geidel Rootsi minna. Ratas: Mart Helme mõte on vastuvõetamatu (3)

LISA KOMMENTAAR

See 19. oktoober 2020 12:22
oli tema arvamus, kas ei või igal inimesel oma arvamus olla? Tema lihtsalt ütleb selle välja, teised aga mitte. Ja küsimus: miks nad on nii vastuvõetamatud siis? Ma arvan, et inimestena nad ei ole kindlasti mitte, aga just nende vaadete noortele ja teistele peale surumine ei ole ok. Olge ja elage ja pole kellegi asi, kellega magate, kui te ei suru endid teistele peale. Ka paraaditsemine on üsna ebameeldiv.
Juhanes 18. oktoober 2020 17:41
"...Helme vastus ajakirjaniku võimalikust abielu rahvahääletusest tõukunud küsimusele: kas geid tungivad Eestis peale?„Las jooksevad Rootsi." See on ju otsene vale. Kui küsimus tõepoolest tõlkida: " kas geid tungivad Eestis peale", siis tulnuks ka vastus tõlkida : "las tungivad Rootsis", aga mitte mingil juhul:" Las jooksevad Rootsi." Helme ütles ju, et Rootsis, kus erinevalt Eestist on tõepoolest ka homosid, on selline probleem, aga sinna see võikski jääda. Iga keskpäranegi tõlk on võimeline aru saama, millest on jutt, paraku on tõlkideks hakanud keskpärased propagandistid.
ei ole võrdsed! 18. oktoober 2020 11:48
Üks peab ära elama või virelema 300 euroga kuus, mis ei võimalda normaalset toitumist, rääkimata ravist vajaduse korral, teine ei tule 3000-ga ka välja, 2000 jääb puudu. Soome võib saata, aga Rootsi ei või? President isiklikult soovitas lõuna-eestlastel Soome tööle minna, kui siinsed palgad on liiga madalad ja nendega ära ei ela. Tahaksin teada, miks Rootsi põlu alla on pandud ja kes pani? Tundub, et ratas on munad ära kaotanud, aidake need üles leida.