Eesti uudised

Jüri Ratas Mart Helmele homoseksuaale diskrimineerivate kommentaaride kohta: need on üheselt taunimisväärsed

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2020, 15:39

35 KOMMENTAARI

f
Filoloog/ 17. oktoober 2020, 14:39
"Las nad põgenevad Rootsisse" -> "Пусть бегут в Швецию" = Google tõlge
u
uku/ 19. oktoober 2020, 19:23
Vene keeles on vahva lause: pošol tõ nahui. Mõtetu on sõna-sõnalt tõlkida, aga mõttest saavad kõik aru, kes keelt vähegi oskavad.
õ
ÕÕk/ 17. oktoober 2020, 09:12
Kes nad ikkagi kapist välja lasid...vihale ajab...
s
Salliv Evroopa/ 17. oktoober 2020, 08:41
Mida Mart siis nii valesti ütles ? Rootsis asjad hullud suure sallivusega ja moslemitega !
a
Asi pole ütlemistes/ 17. oktoober 2020, 10:11
Mart on süvariigile pinnuks silmas!
k
Kurb/ 17. oktoober 2020, 03:07
Väga kahju, et rahvaesindaja Helme sellist juttu räägib, ütleb osale inimestest, et neid ei taheta. Õelge nüüd kõik oma põhiline netikommentaatorite argument, et meil on sõnaõigus, aga minul on ka.
y
yll/ 17. oktoober 2020, 08:47
Kui demokraatia on enamuse võim vähemuse üle ,siis teeme selle referendumi ära? Muidu räägitakse meile mingisugusest vabadusest ja "väärtustest" kuigi me ei otsusta ise mitte midagi. Isegi "president" tuuakse meile kusagilt esisotsi kapi tagant. Tekib juba tunne ,et te homod võtke see abielu institutsioon omale ja me heterod nimetame kooselud teisiti aga teades teie "normaalset" mõtlemist , ega te ei lase.
a
Ax/ 17. oktoober 2020, 10:16
Kurb näitab asja vastupidisena. Helme ei ütelnud, et neid ei taheta. Ta ütles, et kui nad meid ei taha, siis mingu Rootsi. Ja NB! Delfi ei lase üldse seda teemat kommenteerida, sest teab, et 98% toetaks Helmet.
v
Võibolla netikommentaatorite maailmas, aga mitte päriselus./ 17. oktoober 2020, 11:36
u
uskumatu,/ 16. oktoober 2020, 23:26
aga Jüri Ratas mulle juba meeldib:) Loomulikult, kui olen hetkeks selle maksupornograafia unustanud
i
intiimsusevastane kuritegu/ 16. oktoober 2020, 22:48
Geidesse üleüldiselt, paljusid neist tundmatagi ebasõbralikult suhtuda ei ole mõistagi ilus, aga see on Helme isiklik arvamus. Ratasel aga näib olevat vähe selgroogu: kui president teatas samuti välisintervjuus, et ta lausa vihkab osa Eesti inimesi, ei tulnud peaministrilt selle kohta mitte üks tauniv piuks. Topeltstandardid?
r
Ratas alles nüüd oma selgroogu näitab,/ 16. oktoober 2020, 23:32
enne aina koogutas hanekasvatajate ees, ja vabandas nende pärast. Alles nüüd näitab, et hoopis tema on peremees. Ärgem unustagem, et egas Jüri tänuvõlgu ole. Otse vastupidi.
a
Ax/ 17. oktoober 2020, 10:19
Ratas oleks seekord pidanud täiel häälel ja resoluutselt nendele opositsioonitegelastele ütlmea: "Ja mis siis?"
a
Axile/ 17. oktoober 2020, 12:07
Ratas ei pea olema sinu kelgunöör, et mida sina tahad, seda tema ütleb. Peaminister on siiski tema, mitte sina. Usu mind, teda intelligentse inimesena, need omasoolised ei koti, sest need ei kujuta endast mitte mingit ohtu riigi julgeolekule. Tavalised kodanikud ja maksumaksjad, miks neist loobuma peaks?
v
valija (aga mitte EKRE oma)/ 16. oktoober 2020, 20:22
Ta räägiks nagu kogu rahva nimel. Samas on tal selja taga vähem kui viiendik valijatest. Tänase intervjuu pärast tunnen sügavat häbi - nagu oleks mindki nende hulka arvatud, kes aina seda tobedat kiusu ajavad. Lugupeetud minister, kas teil tõesti muud teha ei ole, kui inimesi solvata, vähemusi kiusata ja meid kõiki lõpuks omavahel tülli ajada!? Võiks ju tipp-poliitik ka aru saada, et homoseksuaalsus ei ole haigus, mida saab ravida, ega kuritegelik käitumishäire, mille eest karistada. Looduse vastu ei saa, aga õnnelik olla võiks ju igaühe õigus.
a
Asdf/ 16. oktoober 2020, 20:38
Mul poleks teie vastu midagi kui te ei pressiks seda peale ... Ma veel ei tea et oleks hetero paraade või mõni hetero paarib riigilt raha et ta naisega vahekorras on. Ja teil on õigus looduse vastu ei saa ja loodus on ette näinud mehe ja naise vahelise suhte. Mees ja naine saavad lapsi nii nagu loodus paika pandud. Mina enda elu jooksul pole veel kuulnud et keegi tagant poolt rasedaks jäi. LOODUSE VASTU EI SAA !!
t
Tglt/ 16. oktoober 2020, 22:01
Ega kõike ei saa taandada laste saamisele? Vb on inimesi ka juba piisavalt? Helmed on mõjukate rikkurite rünnatavad, kuna on nendele ohtlikud. Kõik väljaöeldu võimendatakse ausameelsete vastu.
p
Petuxxid axju!/ 16. oktoober 2020, 19:27
Mehel on õigus avaldada oma arvamust, see ei ole ratta kommenteerida!
e
eksole/ 16. oktoober 2020, 19:43
See, kas ta on mees või naine, ei oma siinjuures tähtsust - intervjuu andis ta ministrina, kes de jure allub peaministrile. Kuidas asjad nende alluvussuhetega seal valitsuses tegelikult on, teab igaüks ise...
1
19,42/ 16. oktoober 2020, 22:32
Seksuaalsel teemal ja juba sündinud laste murede teemal on meil väga palju suuremaid muresid. Meil on liiga palju juhtumeid, kus lapse päris isa (kes lapse emaga pere) ahistab seksuaalselt oma enda last. Ohvritest 2/3 on tütred, seega omasoolistega pistmist pole, 1/3 pojad, keda mees ise sigitanud NAISEGA...seega pole ka see omasooline. Vaata see on mure! Aga see kui, kaks täiskasvanud meest, või kaks täiskasvanud naist kokkuleppeliselt asjatavad, pole mure ega miski. Abiellugu nad, või lahutagu, inimkond ei kaota sellest mitte midagi.
1
19,42/ 16. oktoober 2020, 22:41
Või siis meie naised, aina teevad aborte, vat see on mure. Aga see, et omasoolised aborte ei tee pole ju mure ega miskit. Niipea, kui heterod aborte ei tee ja toetavad–kasvatavad ise oma lapsi (ei jää isegi elatisega võlgu), võib omasooliste teki alla vaatama jääda, et kus on lapsed...? Aga praegu, kallid kaaskodanikud heterod, on meil muresid tiba rohkem, kui teiste täiskasvanud inimeste kokkuleppeline hinge-ja intiimelu.
a
Asdfile/ 17. oktoober 2020, 00:26
tänapäeval on see "õige eesti mees" nagu mingi sõimusõna või naljanumber. Iial ei kasuta seda väljendit sõna MEES, kes õige-normaalne mees on. Seda väljendit kipuvad kasutama isendid, kes ei tea mis tähendab ÕIGE, või MEES, või et EESTI ei pea olema mingi viimasejärgu arengumaa, mis ei arenegi.
l
L/ 17. oktoober 2020, 02:57
Ja Rattal ei ole õigust vastuarvamusele? Ainult Helmel on sõnaõigus? Julge õelda aga julge ka vastuargumente saada lumehelbeke! P.S kahju et Mart Helme nii piinlikku juttu ajab koguaeg

a
Asd/ 16. oktoober 2020, 19:05
To rahvas teie peakene paneb korralikult vasakule?! Sai Oksmaa aru sai Vaido aru et Eestis neid ei vajata .kodimatka soome. miks te veel siin olete ?
r
rahvas,/ 17. oktoober 2020, 01:40
kust sa seda välja lugenud oled, et Oksmaa paarisrahvas on, või et ta lausa abiellu pürgiks? Oksmaa ei puutu üldse teemasse. Seda enam, et ta pole kedagi röövinud-vägistanud ega tapnud, siis pole põhjust teda kuidagi halvustada. Halvustama peaks heteromehi, kes peksavad naist ja lapsi, kes vägistavad oma tütreid-poegi, või kes ei hoolitse oma järeltuleva põlve eest. Kas sulle tundub, et Oksmaa on neist jubedikest jubedam? Ei ole. Kui üldse keskit-miskit rootslastega vahetama peaks, siis kõik need tapjad-vägistajad, perevägivallatsejad - muidu vägivallatsejad saadaks ära küll.
r
rahvas/ 17. oktoober 2020, 01:45
ära nüüd Jumala pärast arva, et ma rootslasi vihkan, aga need "õiged eesti mehed" ekspordiks silma alt ära küll...äkki kuhugi araabiasse, seal mehed hädas, et naised ei austa, ja inimesed vabalt hingavad. Mõni hanekasvataja järgija oleks abiks ikka. Meil ka vabam hingata.
a
Asdf/ 17. oktoober 2020, 09:50
To rahvas selle jaoks on vangla kallis inimene 🤔aga Eesti seadused on liiga leebed sellistele loomadele !!! Ja Oksmaa tegi targalt ju et minema läks? Ei halvustanud teda juhtisin tähelepanu et läks Eestis minema. Ja ma vihkan kindlasti rohkem vägistajaid,peksjaid jne aga need väga ei käi lipuga ringi et vägistavad inimesi. Kui maailma kõik pedofiilid jääkarudele sööta siis see oleks win win olukord.. saaks päästetud palju lapsi ja jääkarud ei sureks välja.
0
09.05/ 17. oktoober 2020, 12:18
Milliseid lapsi sa sellega päästaks? Kas neid, kes oma isa vägivalla ja ahistamiste all kannatavad? Hetkel omasoolistel lapsi pole. Keda pole, ei saa ka kannatada. Sul lihtsalt kiusuajamise soov ja kinnisideed, aga lastest on sul paraku 0,00000. Milleks neid omasoolisi vangi panna, kui nad mingit kahju ei tee? Meil ei panda isegi neid, kes oma peret terroriseerivad ja lapsi pilastavad.
0
09,05/ 17. oktoober 2020, 12:33
lisaks, pole enamlehvitamisi. Kui te, homofoobid, ise maha rahuneksite, rahuneks nemad ka. Ma näiteks pole kursis Oksmaa või mõne teise tegemistega kursis, aga sinul näe kõik täpselt teada. Seega, nemad ehk ei lehvitagi nii palju, vaid on hoopis sinul mingi eriliselt haiglane huvi nende tegemiste vastu.
a
Asd/ 17. oktoober 2020, 13:05
Keegi pole rääkinud,et homod tuleks vangi panna,.. pedofiilid peksjaid jne
d
Dss/ 17. oktoober 2020, 13:17
Minul ei ole vahet kas oled sa isane vägistaja või oled emane vägistaja oled vägistaja ei vääri sa vabadust,veel vähem elu. sama on pedofiilidega pole vahet kas sa oled mees,naine või kuradi metroseksuaal sa oled pedofiil siis sa ei vääri midagi siin elus. Ja kui gei inimestel mul midagi öelda on siis ainult seda et ärge lõhkuge seda mis on normaalne ehk Mees ja naine ajage oma asja ja jätke enda seiklused magamistuppa ärge nõutke et te saaks lapsendada lapsi(lapse soovidega tuleks arvestada) või abielluda see lihtsalt pole looduse poolt ette nähtud.
a
Asdf/ 16. oktoober 2020, 15:46
Ratas võid koos nendega Rootsi minna .. Mart aitäh et seisad Eesti rahva eest !!
r
rahvas/ 16. oktoober 2020, 15:55
mina küll ei vajanud sellist eest seismist. Poleks selleta nälga surnud ega sõjakoldesse sattunud.
t
to rahvas/ 16. oktoober 2020, 17:54
aga, näe, Asdf vajab enda eest seismist, sest ta oma peaga ei oska mõelda.
a
Asd/ 17. oktoober 2020, 11:14
Rahvas ja to rahvas huvitav et just teie vähemus nõuab riigilt mingi õigusi ja asju . Seiske oma magamistoas mitte raekoja platsil ja kedagi ei kotiks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee