Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Oliver Venno Katarist ja koondisest. „Mul ei ole vaja ennast kellelegi tõestada.“ 

Ohtuleht.ee, 16. oktoober 2020 12:51
Oliver Venno.Foto: Martin Ahven
Õhtulehe sporditoimetuse raadiosaade „Tugitoolis sportlane“ võttis seekord Skype’i vahendusel ühendust kuuma Katariga, kuhu on end vähemalt üheks hooajaks sisse seadnud Eesti võrkpallikoondise üks võtmemängijaid Oliver Venno.

Samal teemal

Mais oma 30. sünnipäeva tähistanud võrkpallur tunnistab, et Katari liigas mängiva Doha Police SC-ga liitudes oli tal endalgi eelarvamus, et ega sealne liiga midagi väga tõsist ei ole, kuid esimesed mängud on tõestanud, et vähemalt Katari tippklubid on oma tasemelt üllatavalt tugevad. Esimene karikaski on Vennol juba käes, kui Police’iga võideti eelmise hooaja edasi lükatud otsustav mäng ning triumfeeriti eelmise hooaja Katari meistritena.

Saate teises pooles heidame pilgu lõppenud suvele ja Eesti koondise tegemistele. Venno sõnul nautis ta uue peatreeneri Cédric Énardi käe all harjutamist ning nagu tõestasid ka Lätiga peetud kontrollmängud, sai meeskond Énardi käekirjale ja nõudmistele päris hästi pihta.

Samas ei nõustunud ta väitega, nagu olnuks seekordne koondiselaager tema jaoks pärast mullusuvist Gheorghe Cretu silmis ebasoosingusse langemist kuidagi ekstra tõestamise koht.

„Mul ei ole vaja ennast kellelegi tõestada. Võtsin seda suve nagu naudingut – et saan võrkpalli mängida, saan teha seda, mis mulle meeldib. Oli väga meeldiv ja mõnus koondisesuvi,“ ütles Venno.

Samal teemal

12.01.2021
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Risto Lillemets: „Kümnevõistlejad on maailma parimad inimesed!“
20.10.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Kuidas noor Eesti mees sai maailma tippkettaheitjate mänedžeriks
06.10.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Alvar Tiisler rääkis avameelselt Eesti teletöö ja spordi muredest ning rõõmudest
30.09.2020
Eesti võrkpallur saadetakse koroonaviiruse tõttu kodumaale