Krimi

Avaldame kirja täismahus!

Lasnamäe tapmises tagaotsitu kiri Õhtulehele: palun lõpetada mu sugulaste terroriseerimine, nemad pole milleski süüdi (9)

Stass Kuznetsov, 25. oktoober 2020 11:42
"Mina olen Roman Gluhhovtšenko. Ma tahan heita valgust sündmustele, mis leidsid aset 22.08.2020 baaris Kardenn ja mis erutasid kõiki." Niimoodi alustab krija tapmises kahtlustatav ja tagaotsitav Roman Gluhhovtšenko.Foto: Kollaaž / Õhtuleht
Roman Gluhhovtšenkot ja kaht teist meest kahtlustatakse 22. augustil Lasnamäel, Läänemere teel puhkenud kakluses 26aastase Nikita tapmises. Gluhhovtšenko oli jooksus pea kolm pool kuud, kuni laupäeval teatasid Läti ametivõimud, et ta peeti kinni Riias. Tagaotsitud mees saatis vaid kümme päeva varem Õhtulehele kirja, kus rääkis omapoolse versiooni Läänemere teel juhtunust. Õhtuleht taasavaldab artikli, mis ilmus algselt 15. oktoobril. 

Eesti hetke tagaotsitav number üks, viimased kaks ja pool kuud redus püsinud Lasnamäe tapmises kahtlustatav Roman Gluhhovtšenko tegi Eesti kriminaalses praktikas erakordse käigu - Õhtulehele saadetud kirjas räägib ta enda versiooni 22. augusti varahommiku verisest tülist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.10.2020
Tabati Lasnamäe tapmises kahtlustatav Roman Gluhovtšenko
16.10.2020
Rait Pikaro Lasnamäe tapmises tagaotsitava kirjast Õhtulehele: see on tavapäratu, aga eks inimesel on ikka tahe ennast õigustada
03.09.2020
Kui poeg on tagaotsitav: Lasnamäe tapja ema räägib suu puhtaks
31.08.2020
Politsei tabas teise Lasnamäe tapmises kahtlustatava, üks mees on veel jooksus