Krimi

Politsei otsib Sillamäel kadunud Dmitrit 

Toimetas Keit Paju, 14. oktoober 2020, 18:58
DmitriFoto: Politsei
Politsei palub kaasabi selgitamaks 43aastase Dmitri asukohta, kes lahkus 13. oktoobril kodust ega ole sinna seni naasnud.

Dmitri lahkus oma kodust Sillamäel 13. oktoobri pealelõunal, mil ta jalgrattal teadmata suunas läks. Kodust lahkudes jättis ta maha oma mobiiltelefoni. Seni kogutud teave annab alust arvata, et kõrvalise abita võib mehe tervis ja elu ohtu sattuda.

Lähedased ja politsei on meest eripaigust otsinud. Põhjalikumalt on politsei kontrollinud erinevaid teid ja tänavaid mida mööda mees tavaliselt liikus, nii on üle kontrollitud Tallinna maantee kui ka Sillamäe ümbruskond Sirgala ja Viivikonna suunas. Lisaks on kontrollitud ega mees mõnda kohalikku raviasutusse pole sattunud. Läbi helistatud ning käidud on ka Dmitri võimalikud tuttavad ja sõbrad, kuid seni paraku veel meest leida pole õnnestunud. Otsingud jätkuvad.

Dmitril oli kodust lahkudes kaasas seljakott. Kodust lahkudes kandis mees jalas helkurdetailidega kilepükse ning seljas musta kapuutsiga jopet, mille varrukatel kuldsed triibud. Peas oli mehel tumesinine nokamüts.

Kui keegi on otsitavat meest näinud või teab, kus ta viibida võiks, palub politsei sest teada anda hädaabinumbril 112.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee