Eesti uudised

Peeter Mardna: teadsin juba ette, et mind arvatakse nõukogust välja (5)

LISA KOMMENTAAR

terje 14. oktoober 2020 14:53
olen ka nõus sellega, et inimesed, eriti arstid, peaksid siiski aru saama, et kuigi on arstidest puudus, siiski tuleb minna pensionile. ei saa minna ainult jalad ees. kurb on kui 70 aastane perearst ravib kurku kuuma piimaga. ravivõtted on neil vananenud, uute õppimiseks juba pea ei võta enam.
Taevas hoia! 13. oktoober 2020 23:16
Inimene on peaaegu 82, ta on juba ammu pensioni välja teeninud. No mida siis loodeti? Et inimene 90-seltki või 100-selt triksis-traksis. See on juba tõesti kuidagi ebaterve suhtumine, et siinkohal mingit numbrit üles keerutatakse. Nagu juba A.Rüütel, keda edasi-tagasi juhtfiguuriks ja arvamusliidriks marionetina liigutatakse. Miski võiks siiski püha olla. No ausalt. Laske inimesed pensionile, kuniks elu! Enamus inimesi nii kaua ei elagi kahjuks.
Kaja 13. oktoober 2020 20:36
Aga siis pole ju põhjust nägu kõverdada, kõik läks nii, nagu soovisite ja enamus soovis!
ohjah 13. oktoober 2020 17:45
Mingil hetkel on ikkagi vaja pensioneeruda, midagi pole teha. Kui on valitav ametikoht, siis tuleb sellega leppida, et kandidaate on rohkem kui üks. Valitavad ametikohad on põhjusega valitavad, just selleks, et üks inimene ei istuks igavesti samal kohal.
Olete ebaaus mängija mu meelest 13. oktoober 2020 17:40
Tegite karuteene Popovile, võttes talt võimaluse võrdselt teistega kandideerida, aga küllap nii see plaanitud oligi. Kui ta nüüd ikka valitakse, siis jääb teda saatma pidev jutt, kuidas Kõlvart ta sinna sokutas.