Krimi

Auto oli pooleks ja mootor põles: politsei otsib Pärnumaal juhtunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid (1)

Ohtuleht.ee, 13. oktoober 2020, 17:09
PolitseiFoto: Aldo Luud
Teisipäeva öösel kella 1.30 paiku sai häirekeskus teate, et Pärnumaal Paikuse alevikus on teadmata põhjusel sõiduauto Porsche teelt välja vastu puud sõitnud. Liiklus oli mõned tunnid kohapeal suletud.

Autojuht ja kaasreisija said mõlemad õnnetuses viga ning nad viidi haiglaravile – teada on, et autojuhi vigastused on rasked. 

Liiklusõnnetuse asjaolude selgitamiseks palub politsei kõigil, kes nägid õnnetust pealt või eelnevalt punast värvi Porschet sõitmas, võtta ühendust Pärnu politseijaoskonna uurijaga telefonil 5343 5613 või aadressil kersti.reilent@politsei.ee.

Pärnu politseijaoskonna avariipolitseinik Marko Maidlase sõnul oli masinas õnnetuse hetkel kaks meest, 29aastane juht ning 32aastane kaasreisija. „Nad olid mõlemad turvavööga kinnirihmatud. Võimalik, et see päästis mõlemad inimesed ka surmavatest tagajärgedest, sest sündmuskohal avanenud pilt oli väga kole. Masin oli pooleks, mootor põlema süttinud ning auto keredetaile oli kõikjal. Juhi kainuse selgitab ekspertiis,“ selgitas ta.

Masina vigastusi arvestades on esialgu kahtlus, et auto hoog oli lubatust oluliselt suurem – kuid täpsemad õnnetuse üksikasjad selguvad menetluses. Tee õnnetuspaigas oli vihmamärg ning ajuti sadas seda tugevalt juurdegi. Õnnetus juhtus sirgel teelõigul ning lubatud sõidukiirus oli sel lõigul oli 70 km/h.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee