Eesti uudised

SURNUTEST TOHIB VAID HEAD RÄÄKIDA?! Konkurentsiamet keeldub uurimast Aivar Linnamäe ravimimüügifirmat, sest see paneb lähiajal pillid kotti 

Priit Pärnapuu, Kadri Kuulpak, 12. oktoober 2020 11:36
Südameapteek. Südameapteegid ja osa Apotheka apteeke on hetkel veel Apteekide Koostöö Hulgimüügi kliendid.Foto: Teet Malsroos
Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse palus kuu aega tagasi konkurentsiametil uurida, milliste hindadega vendade Margus Linnamäe ja Aivar Linnamäe firmad teevad ravimite hulgimüügiturul tehinguid ning anda hinnang, kas nad kuritarvitavad oma turgu valitsevat seisundit. Konkurentsiamet uurimist ei algata - nii selgub reedesest kirjast sotsiaalministeeriumile.

„Sotsiaalministeerium on täheldanud, et Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ on töötajate arvu arvestades ebaproportsionaalselt suure turumahuga, võrreldes teiste ravimite hulgimüügiga tegelevate ettevõtetega,“ kirjutas Jesse 11. septembril konkurentsiametile saadetud kirjas, kus palus ametil hinnata Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ seotust teiste ravimite hulgimüügiga tegelevate ettevõtetega (sh sisseostetavate põhiteenuste kaudu) ning anda hinnang, kas teenuseid ostetakse võrreldavate turuhindadega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.09.2020
SOTSIAALMINISTEERIUM KÜSIB KONKURENTSIAMETILT: kas vennad Linnamäed kuritarvitavad ravimiturul oma valitsevat seisundit?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee