Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Tšiilis logistikaettevõtet juhtiv eestlanna: olen tihti ainuke naisterahvas koosolekutel 

Ohtuleht.ee, 7. oktoober 2020 11:30
Tänase saate külaline Kristi Rosenberg läks Tšiilisse algselt kuueks kuuks, kuid nüüd on sellest sujuvalt saanud seitse aastat. Ilm oli lihtsalt nii mõnus, et ei raatsinud kodumaale naasta – ja siis tuli välja mõelda, millega kaugel maal elatist teenida.

Praeguseks juhib Kristi väga eduka logistikaettevõtte Tšiili haru. Ta jutustab saates, kuidas kõik käib tutvuste kaudu (ja millisel kohalike jaoks veidral viisil nemad tutvusi sobitama hakkasid), mil moel on ta selles maailmas endale teed rajanud, kuidas sobib eestlase töökultuur latiinode omaga ning miks on temal vaja kurja häält teha.  

Tšiilit iseloomustab klassiühiskond. Nii toobki Kristi näite, et uude seltskonda sattudes küsitakse sult alati kolme asja: mis koolis käisid, kus sa elad ja mis su perekonnanimi on?

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

28.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Lennufirmade lojaalsusprogrammidest: mitusada eurot maksnud pileti võib saada paarikümnega
21.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Viieliikmelise perega matkaautosse: ruumi on kõigile ning saame ööbida looduses – kasvõi oktoobrikuus!
14.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Suusapatrullimisest ning USA ehmatavast tervishoiusüsteemist – jalaluumurd on läinud maksma 100 000 eurot
30.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Reisi Dolomiitidesse: rendi auto ja võta ette pikad matkad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee