Müstika

MÜSTIKA | Teadmanaine Lille Lindmäe: „Pirita kloostri ümbrus on Eestis võimsaima energiaga paik.“ (2)

Sirje Presnal, 11. oktoober 2020 08:24
Väsimatu: Lille saab tuleval aastal 80, kuid Maa ley-liinide parandamine ja valgussammaste ehitamine ei väsita teda sugugi. «Vastupidi – ma saan sellest jõudu ja elurõõmu juurde, pealegi kantakse minu eest hoolt,» sõnab ta rõõmsalt.Foto: Erki Parnaku
Kui seista Pirita sillal näoga vastuvoolu, võib näha jõe peal hiigelvalgust, mõistagi kui silm on harjunud energiaid nägema. Pirita jõel kõrgub vaimne kristalltempel, mille ley-liinide meister Lille Lindmäe sinna tänavu kevadel ehitas. «Valisin selle asukoha, sest Pirita klooster asub kahe ley-liini ristumiskoha juures,» sõnab ta. «Nüüd on aktiveeritud ka kloostri õueala pühad energiad ja koos kristalltempli energiatega sai sellest võimas paik. Kanalduste kaudu on teatatud, et see mõjutab Eestit, aga ka paljusid teisi kohti maailmas.»

Lille Lindmäe on ainus tervendaja Eestis, kes (ametinimetusega bioväljade korrastaja) on patsiente ametlikult ka polikliinikus vastu võtnud. Tal on ette näidata tuhandeid edulugusid. Praegu Lille enam üksikute inimeste muredega palju ei tegele, sest kümme aastat tagasi anti talle kõrgemalt poolt teine ülesanne: maakera ümbritseva energiavõrgustiku – ley-liinide korrastamine.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.09.2020
MÜSTIKA | Šamaan Evald Piirisild: „Alati, kui kotkast näen, tean, et tuleb hea päev.“