POOLVÄÄRISKIVID, ÕNNEKIVID PHTLN13:POOLVÄÄRISKIVID, ÕNNEKIVID:TALLINN, EESTI, 23OCT13 POOLVÄÄRISKIVID, ÕNNEKIVID hl/Foto HELIN LOIK-TOMSON/NAISTELEHTFoto: HELIN LOIK-TOMSON
Kerti Tamm 29. november 2020 19:55
Poolvääriskive on ammustest aegadest kasutatud kultuskividena, sest neil usutakse olevat ebatavalisi omadusi. Kivi sõrmuses, kaelakees või prossis ei pruugi olla lihtsalt väike iluvidin, vaid ka abiline ja toetaja.

Poolvääriskive võib kasutada eri põhjustel või vajadustel oma igapäevaelus toetava vahendina. Nimelt on kividesse salvestunud tule ja maa jõud, ka päike ja vesi on jätnud neisse oma energiat, mis nende kandjasse edasi «voolab».
Poolvääriskive asetatakse tšakratele või ümber keha, et need inimese energiaväljaga kokku puutuksid. Samuti võib kive kanda endaga kaasas või hoida enda läheduses. Tugevaim on nende toime kokkupuutes nahaga.
Kividega ravimisel asetatakse kivid tšakratele, kus need puhastavad, kaitsevad ja stimuleerivad energiakeskusi ning annavad kehale tervendavat jõudu. Õigesti valitud kivid varustavad inimest hea energiaga ja tõmbavad ligi positiivset.
Kuna vääriskivide astroloogilised omadused on tugevad, sest need on planeetide energiatele väga vastuvõtlikud, on oluline alati individuaalne lähenemine.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99