Müstika

MIS SAAB PÄRAST KOROONAT? Igor Mang: „Kui jälle hakatakse taga ajama majanduskasvu, tuleb veel suurem pauk. See on kindel!“ (10)

Sirje Presnal, 5. oktoober 2020 13:32
Mis ootab ees? Taevakaardi järgi on aasta teise poole kõige raskem kuu oktoober, kui on palju närvilisust ja konflikte ning ka viirus võib taas pead tõsta. Kuid november ja detsember tulevad tähetarga ennustusel juba rahulikumad.Foto: Martin Ahven

«Praegune Lääne tsivilisatsioon asendab looduslikku keskkonda tehnilisega: Plast, alumiinium, asfalt, raudbetoon … See peab seisma jääma! Minu sõnum on: see jääb seisma. Kui mitte muidu, siis õnnetuse, katastroofi tõttu,» on Igor Mangi sünge ettekuulutus. Ent ta näeb ka helgema tuleviku võimalust – uus, Veevalaja põlvkond on tulnud, et tehnokraatlikku ja tarbimishullu maailma muuta.

Tähetark Igor Mang näeb maailmas toimuvat apokalüptilistes toonides. Tsivilisatsioonilaev on kreeni vajumas ja isegi tähed ei anna selget vihjet, kas sel õnnestub vee peal püsida. Igal juhul oleks see peaaegu ime.

Astroloog tuletab meelde, et ta on kümneid aastaid kuulutanud Lääne tarbijaliku elustiili jätkusuutmatust ja vajadust looduslähedase elu järele, kuid seda on peetud naeruväärseks jutuks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.10.2020
MÜSTIKA | Millised esoteerikaraamatud on raamatukogude hitid?
09.10.2020
MÜSTIKA | Tähed teavad! Milline tuleb 2020. aasta lõpp taevakaardi järgi?
05.10.2020
JÄLGI TERVIST: Tallinna kohviku külastaja andis positiivse koroonatesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee