Eesti uudised

RIKKURITE PINGEREAD | Kes troonib rikaste TOPis? Kelle lend oli kõrgeim? Kes kukkus kõige valusamalt?

Johanna-Kadri Kuusk, Priit Pärnapuu, 1. oktoober 2020 17:22

5 KOMMENTAARI

y
yll/ 3. oktoober 2020 11:16
Boltile maksis riik kevadel kaks kuud miljonites palka! Talvel sai 65miljonit tagatiseta laenu brysselist ja suvel müüs osalust. 300miljontit bossi varandus! IMEDE MAAILM
v
Väga ülevaatlik artikkel/ 1. oktoober 2020 21:21
Üleliia rikkal peaks aga olema meie katkuaegses vaeses riigis piinlik?
t
tegelt/ 1. oktoober 2020 23:10
Tänapäeva kõigi võimaluste ja rahu ajal peaks olema piinlik, kui end vaeseks luuserdanud oled. No ausalt! Ma pole küll kaugelt rikas, aga olen päevpäevalt õppinud ja töötanud, et mitte päris vaeseks jääda. Kui ikka raskelt haige või invaliid pole, siis on hullult piinlik olla vaene, mu meelest. Eks sinagi ju seda põe. oma funktsioonituse ja vaesusega oled kohanenud, aga teiste elujõud ja rikkus pinnuks silmas. Nemad peaks ju ka käega lööma ja ohkima kuski kraavis.
e
Empaat Orwell/ 2. oktoober 2020 03:42
Tglt on võimalused erinevad ja mõned "võrdsemad"? Igaüks ei ole ka sünnipärane spekuleeriv sotsiopaat.
t
tegelt 03,42-le/ 2. oktoober 2020 21:04
Ära ole sotsiopaat, siis saadki elus hakkama! Ma kordan, on rahuaeg, tee ometi midagi, ja ei jäägi nälga. Ära ole sotsiopaat, käitu nagu inimene, õpi-täienda ja tööta, kasvata ja toeta oma lapsi, aga sina poed mingite võimaluste taha peitu, et mitte elada. Ma ju ütlesingi, kui oled terve, sa pole raskelt haige ega invaliid, siis tänasel päeval on tõesti piinlik, kui sa hakkama ei saa. Need, kes elavad-töötavad, kes rikkad või siis lihtsalt hakkamasaavad isendid, ei otsi põhjendusi, et mitte töötada-õppida või elus hakkama saada...aega pole nohh, tahtmist ka mitte. Kõik otsivad ise võimalusi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee