Poliitika

ESTONIA HUKU KINNIMÄTSIMINE? Helme nõuab: Mart Laaril on aeg rääkida, mis ta teab (13)

LISA KOMMENTAAR

Jaanus 30. september 2020 14:13
Tundub, et siin ÕL'is käib samuti üks kummaline kinnimätsimine. Screenshotide järgi vaadates on mõned kommentaarid nii kõvasti kinnimätsitud, et isegi pole ainsatki jälge neist järele jäänud. Vaba ajakirjandus ikkagist!
Toomas 29. september 2020 20:00
Kõik on spetsialistid. Selge on see ja selge on too. Kindel, et oli nii. Helme on kõva asjatundja ja nõudja, et keegi rääkima hakkaks :) Sai mingi poliitilise kondi mida närima hakata. Varsti ütleb, et Laar lasi laeva põhja.
spetsialistid või mitte. 29. september 2020 22:41
aga aruanded kadusid, inimesed kadusid, kaks lasti maha. Kõik ainult merekivikeste kriimukeste tõttu? Esialgsetes aruannetes oli sellest august kirjutatud. Augu lähedale nad päris ei pääsenud, aga vigastused ja asend viitasid sellele augule. Laar ehk ei lasknud põhja ega korraldanud seda, aga aruande puudujääkidest ja filmide- inimeste kadumisest ta ju teadis? Andi Meister lasti komisjoni eesotsast lahti, kuna liiga innukalt "kaevas". Seda ka ei teadnud või? Nüüd teha siin suuri ja siniseid silmi, et vist kivid? No ei ole soliidne.
vari 29. september 2020 18:52
J. Liiv omal ajal mõtles "Kui seda metsa ees ei oleks" ja praegu asjast teadjad "Kui seda auku sees ei oleks!" Laari sõnul ei olnud tal mingit infot, nagu võinuks Estonia uppumise põhjustada kokkupõrge allveelaevaga. Rohkemat ta ei selgita. Ok seda infot ei olnud. Aga selle kohta infot, et laevaga käis kahtlane äri relvadega? Kes äritses ja kellele ning kõik asjasse puutuv ju peaks olema? See ei pruukinud olla kokkupõrge allveelaevaga, kuid selle äri põhjustel toimus selline laevahukk. Kas teadlikult või....
Ott 29. september 2020 18:25
Ants Laaneotsa järgi on allveelaev loll loba. Tuleb otsida niisiis laeva, mis põrutas Estoniale sisse. See peab olema ju kusagil Estonia kõrval.
raske ja ... 29. september 2020 17:25
Just need Laari jutus olevad oleksid ja poleksid, tulebki tõe huvides välja selgitada! Uppunud omaste hingerahu on pöördvõrdeline hauarahuga. Keegi meist ei tea mida hukkunud sooviksid, kuid kindlasti ei soovi nad, et nende omaksed ja sõbrad elavad kurvas teadmatuses, lootuses või ka vales. Seega nad võivad ka hauarahu häirimise andestada.

Tädi Maali 29. september 2020 16:18
Tal pole enam mõtet midagi rääkida, nii raha, kui karistus juba ammugi käes!
uute andmete valguses 29. september 2020 15:05
Nüüd hakkab vaikselt kohale jõudma, miks vene abi vastu ei võetud inimeste päästmisel ja laeva tõstmisel, oli ju teoreetiline võimalus, et laevas võib veel elus inimesi olla. Norralt paluti abi, aga norra tehnika oleks liiga hilja kohale jõudnud selleks, et laeval keegi elus võiks olla. Toona mõtlesin, et keeldusid vene pakkumisest inimelude hinnaga uhkusest, aga nüüd..., et mitte ainult uhkusest vist. Oli mida varjata just venelaste eest. Kõvad närvid ikka inimestel:(
jajaa 29. september 2020 14:30
kõigest kivi kriipis põhja, päästetud Avo Pihti ei päästetudki...või õigemini polnud teda ehk laevaski. Teistest meeskonnalikmetest rääkimata. Üldse olid kõik tegelikult puu otsas, kui pauk käis. Miks kogu see disko, kui kõigest kivi?
Ekspert 29. september 2020 14:10
Selle allvelaveaga toodi just koroona suvel uuesti Rootsist Eestisse, nii et aeg on Rootsi süüdi mõista.
Trik 29. september 2020 13:36
Kohe oli varnast võtta EESTI spetsialist kes tõsise näoga räägib, et tegemist on rebendiga. Polegi vaja uurimist avada. Taburetli istub mees kes sukelduja ja usume seda sukeldujat. Vaatas kohe peale ja teadis. Koluni küla!
29. september 2020 13:44
Eks raha täidab kõik hammasrattad.
Tundub nii 29. september 2020 13:20
Huvitav kas mingi robot juba selekteerib mis kommentaarid ilmuvad ja mis mitte?