Maailm

Inglismaal koroonapiiranguid eiranud pulmapeo korraldaja sai trahvi 10 000 naela 

Toimetas Reti Jõerand, 27. september 2020 21:21
Foto on illustratiivne.Foto: Pixabay
Inglismaal määrati pulmapidu korraldavale organisisatsioonile 10 000 naela suurune trahv pärast seda, kui politsei leidis ühelt pulmapeolt 120 osalejat, vahendab Daily Mail.

Politsei kutsuti Inglismaal Telfordi linna Staffordi parki reedel kell 16.45. Nädal enne üritust kehtestas Suurbritannia peaminister hulga meetmeid koroonaviiruse tõkestamiseks, sealhulgas määras ka pulmapeo osalejate arvu 15ni.

Lääne-Mercia politsei juht Paul Moxley ütles: „Enamik meie elanikest järgib uusi COVID-19 reegleid ja inimesed käituvad väga vastutustundlikult. Me karistame neid, kes otsustavad tahtlikult ettekirjutusi rikkuda. Selline lähenemine aitab viiruse levikut peatada ja kõiki kaitsta. Kui inimesed rikuvad selgelt ja tahtlikult reegleid, määratakse neile ka trahv."

"Seetõttu on vastuvõetamatu, et mõned inimesed jätkavad reeglite eiramist ja selle tagajärjel määrati Telfordis pulmapidu korraldavale organisatsioonile 10 000 naelsterlingi suurune trahv. Arvatakse, et Staffordi pargis osales üritusel umbes 120 inimest, kes kõik lahkusid koha pealt, kui me seal käisime ja nendega rääkisime. Seetõttu ei antud igale külalisele fikseeritud trahviteadet," sõnas Moxley.