Maailm

Floridas päästis lapseootel naine oma mehe hai käest  

Toimetas Reti Jõerand, 26. september 2020 20:56
Foto on illustratiivne.Foto: Pixabay
Mõni hetk pärast seda, kui Margot Dukes-Eddy abikaasa hüppas Florida Keysi türkiissinisesse vette, nägi naine haiuime ja verd piirkonnas, kuhu tema mees oli just hüpanud. Kõhklemata hüppas rase Dukes-Eddy vette ja tõmbas oma mehe ohutusse kohta, vahendab CNN.

Eelmisel nädalal Floridas perepuhkusel viibiv paarike otsustas oma päeva veeta ujudes ja snorgeldades. Nad tahtsid minna avastama Florida Keysis asuva Sombrero riffi mereelustikku - 125 miili pikkust saarte ahelat, mis algab Miamist lõuna pool.

Kuna mitmed teised inimesed juba vees ujusid, ei julgenud 30aastane Andrew Eddy vette kohe sisse hüpata. Mõnihetk pärast vette astumist põrkas hai Eddy vastu ja kinnitus tunnistaja sõnul hammastega mehe õla külge.

Paadist vaadates hakkas lapseootel Dukes-Eddy kohe tegutsema. Kõhklemata sulpsatas naine vette ja tõmbas oma mehe ohutult paati.

Eddy viidi kohe Sombrero randa ja lennutati Miami lähedalasuvasse haiglasse, kus selgus, et tema õlg sai raskelt vigastada. 

Florida ülikooli rahvusvahelise hai rünnakufaili andmetel on alates 1882. aastast olnud seal piirkonnas ainult 17 kinnitatud hairünnakut. See teeb selle juhtumi veelgi üllatavamaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee