Eesti uudised

ERRi nõukogu esimees Veidemann: EKRE saadik sekkub ajakirjanduse sisusse

Marvel Riik, 25. september 2020 11:10

4 KOMMENTAARI

r
R.Vaba/ 24. oktoober 2020 20:20
No jah, sodomiidid oli liiga räme ja see on taunitav. Õigem ja viisakam vorm oleks olnud omasooihaldajad või homoseksuaalid. Sisulisest küljest tal aga 100% õigus. ERR-i paistbki silma Eesti vabariigigi valitsuse vastase tegevusega ja õigem on logo ERR tõlgendada Eesti Reformierakonna ringhäälinguna.
j
Juhanes/ 25. september 2020 12:28
"„Ma ei ole siiamaani näinud, et ERRis oleks mingisugust tahtlikku või teadlikku kallet ühe või teise osapoole suunas,“ tunnustab Veidemann ERRi professionaalsust." Järelikult on ERR-i iseloomustav vasakradikaalne kalle tekkinud tahtmatult ja teadmatult.
j
Jaanus/ 25. september 2020 15:46
Küllap on sul siis silmad kinni olnud. Neid kaldeid on ERR'i õtie palju olnud. Kasvõi näiteks mõni aasta tagasi Rootsis toimuvate sündmuste kajastamine - esmalt katkestati kaastöötajaga ühendus poolelt sõnalt ja hiljem koristati kogu info kajastatu kohta ära. Ja selliseid juhtumeid on ikka väga palju olnud. Kahtlemata on ka teised sarnaste tempudega korduvalt hakkama saanud, aga kuna antud hetkel on juttu ERR'ist siis on see märkus ajakohane. Ära sa väga pikalt oma silmi kinni hoia. Märkad rohkem.
s
Suud puhtaks 2/ 26. september 2020 04:59
Miks ERR ei ole kunagi analüüsinud Eesti vaesuse põhjuseid 90-ndatel?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee