Eesti uudised

Reitelmann ähvardab salastatud dokumendi avalikustanud ERRi: see on avalik ristisõda. Kui vastust ei saa, siis tuleb Samostil politseile ütlusi anda

Johanna-Kadri Kuusk, 25. september 2020 07:28

3 KOMMENTAARI

j
Juhanes/ 25. september 2020 10:45
Eesti meedias peetakse üldiselt salastatud või kusagilt näpatud materjalide avaldamist heaks tooniks. Ja vastupidi seaduse loogikale peetakse selliste materjalide avalikustajaid headeks ajakirjanikeks mitte seaduserikkujateks.
t
Tädi Maali/ 25. september 2020 09:02
Kui valimistel saadud erakondadel, kes moodustavad valitsuse, ei ole juurdepääsu avalikule meediale nii raadios, kui kirjutavas meedias, siis pole ka ime, et sellest valitsusest tehakse oponentide poolt naljaalune! Olen küll praeguse valitsuse nn.kolmikliidu pooldaja, aga isiklikult minul, loodan, et isegi minule peaks laienema teatud inimõigused, on 2 etteheidet , esiteks lasete kõik kolm endid kolme lehte kiskuda, puudub raudne üksmeel teie kõikide vahelistes programmides, teiseks - pole sõnaõigust meedias!
j
JAANUS/ 25. september 2020 08:41
Huvitav, millest küll tuleneb selline äge reaktsioon inimeste vastu kes püüavad tõele lähemale jõuda ja loosse selgust tuua? Mida siis tegelkult kardetakse?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee