Sisuturundus

MÄLUMÄNG | Armastatud Itaalia bränd rõõmustab auhinnamänguga – vasta viiele lihtsale küsimusele ja võida hinnaline auhind! 

Nomination Italy, 25. september 2020, 09:30
On hetki, mis on täiuslikud ning mille tahaksid alatiseks meelde jätta. Olgu selleks tähtis sündmus elus, meeldejääv reis või armastus millegi või kellegi vastu. Üks kaunis viis, kuidas seda teha, on läbi sõnumitega ehete.

Itaalia bränd Nomination Italy on võitnud aastate jooksul üha rohkemate eestimaalaste südamed. 1987. aastal loodud bränd on maailmas number üks terase ja kulla ehete turul. Nomination Italy ehted on personaalsed, ilusad ja erilise tähendusega.

Eriti populaarsed on aga Composable kollektsiooni käeketid, mis lubavad luua just sinu stiili ja omapära iseloomustava käevõru. Sellise, mis jutustaks sinu lugu. Nomination Italy ametliku maaletooja gd.ee kodulehel on lai valik erinevaid mustreid ja sümbolid. Lülid on 18-karaadisest kullast, hõbedast ja 9-karaadisest roosast kullast. Valikust leiab erinevad mustrid ja sümbolid, samuti käsitsi paigaldatud poolvääriskivid ja tsirkoonid.

Nomination Italy rõõmustab aga oma fänne – vasta allpool olevatele mälumängu küsimustele (pole tähtis, kas vastad õigesti) ning osaled imekauni käevõru väljaloosimises. Mäng kestab 9. oktoobrini. Võitjat teavitatakse e-maili teel viie tööpäeva jooksul.

Mälumängu auhind.

Liitudes kodulehel gd.ee uudiskirjaga, saad 5 euro suuruse sooduskupongi ühekordseks ostuks (e-poes). Soodustus kehtib täishinnaga ehetele ühekordselt ja pole kombineeritav teiste kampaaniate või pakkumistega. 

Nomination Italy ehted on müügil Tartu Kaubamajas Antica Murrina ehtekaupluses ja e-poes www.gd.ee.

1. Mis on ühist ameeriklaste filmil „Tenet“ ja itaallaste ehtebrändil Nomination?
2. Mis on Nomination Italy tunnuslause?
3. Millisel puhul sobib kinkida Nomination Italy baaskettide lülisid?

4. Milline alljärgnevatest lausetest on tõsi? Nomination Italy ehted..
5. Mitu erinevat ehtebrändi leiab gd.ee lehel?

Vastasid 0/0 õigesti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee